Tanie bilety lotnicze, tanie loty
REZERWACJA TELEFONICZNA I POMOC
Pn.-Pt. 8-22, Sb.-Nd. 10-16
32 728 30 84
32 728 30 84
Pn.-Pt. 8-22, Sb. 10-16, Nd. 10-16
O FIRMIE

Kim jesteśmy
 

Jesteśmy ludźmi, ogarniętymi pasjami – tak samo, jak Wy. Mamy różne wykształcenie, predyspozycje - które łączymy,  zdobywamy nowe doświadczenia, ciągle się uczymy i staramy się, aby nasza praca - to, na czym chcemy zarabiać na życie było doskonałe - tak, abyście Wy zawsze chętnie korzystali z naszej oferty.
 

Tworzymy Centerfly - portal, umożliwiający wyszukiwanie i rezerwację biletów lotniczych. Zapewniamy szeroki wybór ofert różnych przewoźników. Za naszym pośrednictwem możecie kupić tanie bilety lotnicze – tzw. low costy oraz bilety na regularne połączenia rejsowe.
 

Zespół Centerfly
 

Zdajemy sobie sprawę, że aby zasłużyć na Wasze zaufanie, musimy nieustannie dbać o to, abyście za naszym pośrednictwem mogli znaleźć najlepsze oferty w wygodny sposób. Poziom świadczonych przez nas usług musi stale rosnąć, a wraz z nim Wasze zadowolenie i bezpieczeństwo transakcji. W tym właśnie celu współpracujemy ze specjalistami z wielu dziedzin – wiodącymi na rynku usługodawcami z branży turystycznej oraz specjalistami z branży IT, którzy zapewniają doskonałe rozwiązania technologiczne:
 Jesteśmy częścią spółki Pan Samolocik, skupiającą w sobie między innymi marki ePrzeloty oraz Centerfly. Specjaliści, tworzący te marki funkcjonują na rynku usług turystycznych od wielu lat, osiągając doskonałe wyniki, dzięki rosnącemu zadowoleniu swoich Klientów.
  

Nad tym, aby nasz portal działał zawsze poprawnie czuwa firma ILF Internet Solutions. Oni pilnują, aby od strony technicznej w serwisie niczego nie zabrakło. Dbają o bezpieczeństwo rezerwacji i pozwalają na dynamiczny rozwój oferowanych usług. Za oprawę graficzną odpowiada firma nlogo.pl
 

Misja
 

Dziś cały świat stoi w zasięgu ręki każdego z nas. Dzięki dostępnym rozwiązaniom możemy podróżować praktycznie bez ograniczeń, odległości nie stanowią dla nas żadnej bariery.
 

A my musimy sprostać rosnącym wymaganiom naszych Klientów, umożliwiając Wam łatwość, wygodę i bezpieczeństwo transakcji. Jesteśmy „za pan brat” z najnowocześniejszymi technologiami informatycznymi, trzymamy rękę na pulsie i dzięki temu możemy być pewni, że Wy otrzymujecie usługę na najwyższym poziomie. 
 

Centerfly jest dla Was. Jesteśmy po to, aby podróżowało się lepiej.

 

1.
Wylot
Przylot
Data wylotu
 
Data powrotu
 
X
W obie strony
dodaj trasę
usuń ostatnią
Pasażerowie
 
Dorośli:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Dzieci (2-12):
0
1
2
3
4
5
Niemowlęta (0-2):
0
1
2
3
4
zapisz i zamknij
Opcja lotu
Air lines
Klasa serwisowa
Air lines
Preferowane linie
Air lines
Zamknij
W obie strony, Ekonomiczna