Tanie bilety lotnicze, tanie loty
REZERWACJA TELEFONICZNA I POMOC
Pn.-Pt. 8-20, Sb. 10-14
801 011 846
koszt połączenia 35 groszy z VAT za minutę
(22) 34 99 280
koszt połączenia wg. stawek operatora
801 011 846
(22) 34 99 280
Pn.-Pt. 8-20, Sb. 10-14
Witaj
O FIRMIE

Kim jesteśmy
 

Jesteśmy ludźmi, ogarniętymi pasjami – tak samo, jak Wy. Mamy różne wykształcenie, predyspozycje - które łączymy,  zdobywamy nowe doświadczenia, ciągle się uczymy i staramy się, aby nasza praca - to, na czym chcemy zarabiać na życie było doskonałe - tak, abyście Wy zawsze chętnie korzystali z naszej oferty.
 

Tworzymy Centerfly - portal, umożliwiający wyszukiwanie i rezerwację biletów lotniczych. Zapewniamy szeroki wybór ofert różnych przewoźników. Za naszym pośrednictwem możecie kupić tanie bilety lotnicze – tzw. low costy oraz bilety na regularne połączenia rejsowe.
 

Zespół Centerfly
 

Zdajemy sobie sprawę, że aby zasłużyć na Wasze zaufanie, musimy nieustannie dbać o to, abyście za naszym pośrednictwem mogli znaleźć najlepsze oferty w wygodny sposób. Poziom świadczonych przez nas usług musi stale rosnąć, a wraz z nim Wasze zadowolenie i bezpieczeństwo transakcji. W tym właśnie celu współpracujemy ze specjalistami z wielu dziedzin – wiodącymi na rynku usługodawcami z branży turystycznej oraz specjalistami z branży IT, którzy zapewniają doskonałe rozwiązania technologiczne:
 

Nad poprawnością rezerwacji czuwają konsultanci Biura Obsługi Klienta TravelOVO, czynnego do Waszej dyspozycji 7 dni w tygodniu – pomogą w razie kłopotów, wyjaśnią wątpliwości w razie pytań i rozwiążą każdy problem, który się pojawi w czasie rezerwacji. TavelOVO posiada akredytację IATA (International Air Transport Association), zapewniającą najwyższy poziom świadczonych usług turystycznych. TravelOVO jest częścią Grupy Rainbow Tours S.A.

 

 

 

System rezerwacyjny biletów lotniczych zapewnia TravelTECH, dystrybutor rozwiązań IT w dziedzinie rezerwacji, sprzedaży oraz obsługi produktów turystycznych.

 

 

 

Światowy lider w dziedzinie komputerowego przetwarzania rezerwacji lotniczych Galileo International – Travelport zapewnia aktualną bazę dostępnych biletów we wszystkich liniach lotniczych na świecie.

 


tanie lotytanie bilety lotnicze


Jesteśmy częścią spółki Pan Samolocik, skupiającą w sobie między innymi marki ePrzeloty oraz Travelnow. Specjaliści, tworzący te marki funkcjonują na rynku usług turystycznych od wielu lat, osiągając doskonałe wyniki, dzięki rosnącemu zadowoleniu swoich Klientów.
 

 

Nad tym, aby nasz portal działał zawsze poprawnie czuwa firma ILF Internet Solutions. Oni pilnują, aby od strony technicznej w serwisie niczego nie zabrakło. Dbają o bezpieczeństwo rezerwacji i pozwalają na dynamiczny rozwój oferowanych usług.
 

Misja
 

Dziś cały świat stoi w zasięgu ręki każdego z nas. Dzięki dostępnym rozwiązaniom możemy podróżować praktycznie bez ograniczeń, odległości nie stanowią dla nas żadnej bariery.
 

A my musimy sprostać rosnącym wymaganiom naszych Klientów, umożliwiając Wam łatwość, wygodę i bezpieczeństwo transakcji. Jesteśmy „za pan brat” z najnowocześniejszymi technologiami informatycznymi, trzymamy rękę na pulsie i dzięki temu możemy być pewni, że Wy otrzymujecie usługę na najwyższym poziomie. 
 

Centerfly jest dla Was. Jesteśmy po to, aby podróżowało się lepiej.

 

1.
Wylot
Przylot
Data wylotu
 
Data powrotu
 
X
W obie strony
dodaj trasę
usuń ostatnią
Pasażerowie
 
Dorośli:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Dzieci (2-12):
0
1
2
3
4
5
Niemowlęta (0-2):
0
1
2
3
4
zapisz i zamknij
Opcja lotu
Air lines
Klasa serwisowa
Air lines
Preferowane linie
Air lines
Zamknij
W obie strony, Ekonomiczna