Tanie bilety lotnicze, tanie loty
REZERWACJA TELEFONICZNA I POMOC
Pn.-Pt. 8-22, Sb.-Nd. 10-16
32 728 30 84
32 728 30 84
Pn.-Pt. 8-22, Sb. 10-16, Nd. 10-16

Tanie loty do Dublina bilety lotnicze od 170.00pln

1.
Wylot
Przylot
Data wylotu
 
Data powrotu
 
X
W obie strony
dodaj trasę
usuń ostatnią
Pasażerowie
 
Dorośli:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Dzieci (2-12):
0
1
2
3
4
5
Niemowlęta (0-2):
0
1
2
3
4
zapisz i zamknij
Opcja lotu
Air lines
Klasa serwisowa
Air lines
Preferowane linie
Air lines
Zamknij
W obie strony, Ekonomiczna
Tanie loty do Irlandii
popularne miasta przylotu:
Loty do Cork
Loty do Donegal
Loty do Dublina
Loty do Galway
Loty do Kerry County
Loty do Shannon
Loty do Waterford
Sprawdź jeszcze loty do Dublina na pansamolocik.pl:
Wybierz miasto wylotu, aby zobaczyć najtańsze opcje lotów do Dublina

Wszystkie tanie loty z Polski do Dublina:

połączenie
cena od
linie lotnicze
170.00 PLN
Ryanair
179.00 PLN
Lot
188.00 PLN
Lufthansa
193.80 PLN
Lufthansa , Airbee, Lufthansa
212.00 PLN
Ryanair , Swiss, Lufthansa
233.60 PLN
Ryanair , Lufthansa
334.58 PLN
Ryanair , Swiss, Lufthansa
405.96 PLN
Lufthansa , Ryanair, Lufthansa
405.96 PLN
Ryanair , Lufthansa, Klm
586.68 PLN
Lufthansa , Ryanair, Lufthansa
734.37 PLN
Lufthansa
927.14 PLN
Ryanair
4282.83 PLN
Czech Airlines

Ile trwa lot do Dublina?

Średni czas bezpośredniego lotu do Dublina wynosi 2h 56min Loty bezpośrednie do Dublina obsługują linie lotnicze: Ryanair, Aer Lingus Średni czas przesiadkowego lotu do Dublina wynosi 3h 56min Przesiadki w lotach do Dublina najczęściej są w miastach: Amsterdam, Zurych, Monachium, Frankfurt, Kopenhaga Loty z przesiadkami do Dublina obsługują Linie lotnicze: Klm, Swiss, Lufthansa, Sas, Air France Średnia cena za bilet lotniczych do Dublina wynosi 638.35 pln

 

tanie loty do Dublina

 

tanie bilety lotnicze - loty do Dublina
 

Dublin to największe miasto i jednocześnie stolica Irlandii. Usytuowane na wschodzie kraju, nad Morzem Irlandzkim. Rzeka Liffey, wpadająca do Zatoki Dublińskiej dzieli miasto na zupełnie odmienne w swoim klimacie części.

Jedna z nich – Southside to fragment miasta, który jest przepełniony nowoczesnością, ciekawymi architektonicznie budynkami i droższymi sklepami. Southside to miejsce, gdzie wszystko kosztuje więcej. To tu żyją bogatsi mieszkańcy miasta.

Druga – Westside to dzielnica, która skupia więcej ośrodków przemysłowych, zabudowana jest raczej starszymi budynkami, a zamieszkiwana głównie przez robotników – koszty utrzymania mieszkania są w tej części Dublina znacznie tańsze.

Miasto ma bardzo interesujący charakter, dzieje się tak za sprawą konfrontacji dwóch, zupełnie odmiennych cech – nowoczesność, ośrodki finansowe, młoda wiekiem i stylem zabudowa ściera się z klasycznymi, starymi budynkami, spokojem i tradycjonalizmem. To właśnie Dublin.Miasto, jak na stolicę kraju przystało, jest głównym ośrodkiem przemysłowym, kulturalnym i turystycznym Irlandii.

W Dublinie, choć cieszy się wielowiekową historią nie zachowało się zbyt wiele zabytków. Te, które się zachowały, są jak najbardziej godne uwagi. Jednym z nich jest Zamek Dubliński, czy stojąca zaraz obok katedra Christchurch.

 

Centrum miasta jest dość rozległe, jednocześnie jednak, bardzo przyjazne dla turystów. Spacerowanie klimatycznymi uliczkami to bardzo miła forma spędzania urlopowego czasu.

W Dublinie znajdziemy wiele pubów. Tradycja i kultura picia piwa zasługuje na kilka słów uwagi. Puby znajdziemy w zasadzie na każdym kroku, dzielnicą, w której znajdziemy najwięcej barów i restauracji jest Temple Bar, gdzie w małych, przytulnych knajpkach, bez względu na porę dnia – zawsze kręci się mały ‘tłumek’, sączący ciemnego Guinnessa z kremową pianką. Wieczorami w pubach rozbrzmiewa głośna muzyka, ludzie spędzają tam czas, relaksując się po dniu pracy.

 

Mieszkańcy Dublina to ludzie raczej spokojni – jak na Irlandczyków przystało. Trudno doszukiwać się tam nerwowej atmosfery, na ulicach miasta – choć zawsze tłoczno i gwarno, nie odczuwa się raczej gorączkowego pośpiechu. W wielu miejscach miasta pomiędzy betonowymi alejkami, sklepami i budynkami znajdziemy parki, gdzie na trawnikach w kolorze soczystej zieleni, przesiadują studenci, uczniowie szkół w mundurkach i pracownicy korporacji, którzy wyszli zaczerpnąć oddechu w porze lunchu.

Do Dublina możemy się także wybrać na zakupy, centra handlowe i sklepy oferują ciekawe przeceny i promocje. Można zrobić bardzo atrakcyjne zakupy, w zasadzie we wszystkich porach roku – oczywiście z pominięciem okresów przedświątecznych – kiedy to, jak na całym świecie – ceny rosną niebotycznie w górę a drzwi sklepów nie domykają się od tłumów kupujących.

 

Dublin możemy odwiedzać cały rok, klimat jest tam raczej łagodny. Nie spotka nas tam sroga zima, czy bardzo upalne lato. Możemy się jednak dość często natknąć na nieprzyjemne deszcze, ale jeśli odpowiednio przygotujemy się przed wyjazdem – nie powinno to stanowić problemu.

 

Aby koszty wyjazdu nie były zbyt wysokie, przygotowania rozpocznijmy od poszukiwania atrakcyjnej oferty na bilety lotnicze do Dublina. W zależności od pór roku i sezonów (święta, sylwester, etc.), ceny lotów wahają się dość mocno. Tanie loty do Dublina znajdziemy przeszukując oferty przede wszystkim tanich linii lotniczych – tu bardzo często można znaleźć wiele promocji. Noclegi w stolicy Irlandii to już właściwie wyłącznie nasz wybór – do dyspozycji mamy zarówno eleganckie hotele w centrum miasta, jak i mniejsze – oddalone od serca metropolii, możemy spędzić urlopowe noce także w znacznie tańszych hostelach lub pensjonatach.


14 komentarzy
nick
treść
2010-08-18
Czy dziecko 8 letnie musi mieć swój paszport czy może być wpisane do paszportu rodziców? Będziemy lecieli do Irlandii (Dublin)??
Od kilku lat nie ma możliwości wpisywania dzieci do paszportu rodziców. Bez względu na kierunek podróży dziecko musi mieć swój paszport. Przy podróżach po unii europejskiej może być dowód osobisty dziecka
2010-08-05
wylatuję do pracy w Irlandii czy mogę w samolocie przewieźć narzędzia?
Jeżeli chodzi o zawartość bagażu podręcznego to obowiązują tu bardzo restrykcyjne zasady (nic ostrego, żadnych płynów....) Do bagażu odprawianego można zapakować właściwie wszystko pod warunkiem, że bagaż i inne walizki nie zostaną uszkodzone.
2016-03-16
`sandra
miasto z charakterystycznym klimatem, bardzo mi odpowiada
2013-10-10
Viki
Ciekawe ilu teraz w Dublinie jest naszych rodaków?:)
2012-12-12
donia20
leci ktos do dublina 19 grudnia z krakowa?
2012-07-20
Hania
A ktoś jest w stanie powiedzieć czy podane tu info o pogodzie się sprawdza? Miarodajne to? Chociaż w sumie w Dublinie akurat to kwestia minut, żeby się zmieniło :D
2012-06-14
addwq
no mapka wypasiona jest
2012-06-12
Martio
Fajna mapka podoba mi się, no i ta pogoda - dobry pomysł mieliście.
2012-04-10
Kora
Całkiem dobre ceny biletów, o dziwo warszawa nie najtańsza.
2012-03-30
wojtek
lot Wrocław Dublin za 341 zł linie lotnicze LOT? chyba jakas pomyłka - bo jak świat światem, ale takich tanich biletów do Dublina nie widziałem... Takie tanie to tylo lowcosty mają
2011-12-19
JK
śmieszne - ja właśnie wróciłem z Dublina po kilku latach - nie chcę mówić że jest tam lepiej czy gorzej - jest inaczej. Czasmi na pewno tam polecę odwiedzić znajomych
2011-09-19
bogumila1233
Ja jednak emigruję do Irlandii na stale już 8 października i bardzo się z tego cieszę.
2011-05-02
olencja
Kryzys widać w samolotach - dużo wolnych miejsc, bilety do Dublina jakby tańsze, chyba troche polaków wróciło z tamtąd
2011-02-21
pppp
A po co ten opis, jakbym chciał poczytać tokupiłbym przewodnik. Tutaj liczą się tanie bilety, a nie jakieś opisy. Jeżeli chodzi o bilety to strona bardzo fajna i przydatna, jeżeli chodzi o opisy - bez sensu.
2010-12-22
__koralia__
Bardzo ciekawy opis Dublina.
2010-08-05
bolek
zapraszam wszystkich na zieloną wyspę - bilety nie są drogie, kryzys nie jest straszny, pełno znajomych z POlski Idealne miejsce żeby mieszkać i pracować, a czasami wyskoczyć do kraju