Tanie bilety lotnicze, tanie loty
REZERWACJA TELEFONICZNA I POMOC
Pn.-Pt. 8-20, Sb. 10-14
801 011 846
koszt połączenia 35 groszy z VAT za minutę
(22) 34 99 280
koszt połączenia wg. stawek operatora
801 011 846
(22) 34 99 280
Pn.-Pt. 8-20, Sb. 10-14
Witaj
1.
Wylot
Przylot
Data wylotu
 
Data powrotu
 
X
W obie strony
dodaj trasę
usuń ostatnią
Pasażerowie
 
Dorośli:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Dzieci (2-12):
0
1
2
3
4
5
Niemowlęta (0-2):
0
1
2
3
4
zapisz i zamknij
Opcja lotu
Air lines
Klasa serwisowa
Air lines
Preferowane linie
Air lines
Zamknij
W obie strony, Ekonomiczna
Najpopularniejsze trasy w kategorii
Loty do Hongkongu z Polski
Warszawa - Hongkong
Gdańsk - Hongkong
Poznań - Hongkong
Katowice - Hongkong
Kraków - Hongkong
Wrocław - Hongkong
Rzeszów - Hongkong
Szczecin - Hongkong
Łódź - Hongkong
Lublin - Hongkong
> > loty do Hongkongu

Loty do Hongkongu bilety lotnicze od 1864.45pln

wybierz miasto docelowe, aby zobaczyć wszystkie ceny
loty Hongkong - wszystkie miasta do których możemy polecieć z Polski:
połączenie
cena od
linie lotnicze
1864.45 PLN
Finnair , Emirates, Lufthansa
Promocje lotnicze na loty do Hongkongu

1622 zł z bilet w dwie strony Warszawa - Hong Kong w styczniu. Dużo terminów.

To nie jest promocja! Tylko 1622 zł za bilet w dwie strony Warszawa - Hong Kong w liniach Aeroflot to cena najtańszego biletu w tych liniach.

2014-12-02
Skorzystaj z szybkiej wyszukiwarki z boku. Wpisz w wyszukiwarkę dogodny dla siebie termin podróży, wybór elastycznych dat +-3 dni pozwoli wyszukać najtańsze bilety lotnicze. Pozostałe dwie opcje pozwolą wyszukać inne lotniska, do których możesz polecieć taniej.

Wyszukując w naszej bazie loty masz zapewniony dostęp do pełnej oferty lini lotniczych. Z nami masz pewność, że niczego nie pominiesz. Prezentujemy propozycje zarówno regularnych, jak i tanich linii lotniczych. Wyszukiwanie lotów jeszcze nigdy nie było tak proste!

Możesz również wybrać loty do Hongkongu z poniższej listy, klikając na konkretne miasto wylotu lub przylotu. Po wybraniu najlepszej trasy sprawdź aktualną cenę biletu lotniczego. Lista stworzona została na bazie lotów, wyszukanych przez innych użytkowników, szukających i rezerwujących tanie bilety lotnicze do Hongkongu

Nie trać czasu i pieniędzy. Wybierz swój lot z nami!
Tanie bilety lotnicze z Polski do Hongkongu - wybierz miasto wylotu, aby porównać ceny
Miasta w kraju: Polska, z których możesz polecieć do Hongkongu:
połączenie
cena od
linie lotnicze
1864.45 PLN
Finnair , Emirates, Lufthansa
2098.72 PLN
Lot , Lufthansa
2182.14 PLN
Lufthansa , Lot
2201.28 PLN
Lufthansa , Lot
2809.01 PLN
Lot , Lufthansa
2954.31 PLN
British Airways , Lufthansa
3086.12 PLN
Lufthansa , Finnair
3106.45 PLN
Lufthansa
3198.57 PLN
Adria Airways - The Airline Of Slovenia , Lufthansa
3555.55 PLN
Lufthansa

tanie loty do Hongkongu

 

tanie bilety lotnicze - loty do Hongkongu

 

Hongkong

Hongkong zwany także Specjalnym Regionem Administracyjnym Hongkong, należy do regionu Chińskiej Republiki Ludowej. Leży nad Morzem Południowochińskim. Hongkong jest rozłożony pomiędzy półwysep Kowloon oraz wiele mniejszych wysp, do najważniejszych należą Hongkong, Lamma i Lantau.

 

Większość Hongkongu to teren wyżynny, znajduje się tu wiele górek i pagórków. W realiach klimatu monsunowego, zwrotnikowego, w czasie miesięcy zimowych, jest tam bardzo zimno, latem z kolei klimat staje się wilgotny a temperatury sięgają bardzo wysoko, bardzo przyjemnie jest natomiast jesienią, kiedy temperatury znacznie spadają w stosunku do lata, jest za to stosunkowo ciepło i sucho.

 

Hongkong jest miejscem bardzo specyficznym. Ścierające się sprzeczności są tu na porządku dziennym. Z jednej strony kraina absolutnego orientu, wschodnia kultura mieszkańców i ich tradycje, z drugiej jednak strony centrum finansowo biznesowe, drapacze chmur, przedsiębiorstwa na skalę światową i wszelkie aspekty kapitalistycznej kultury Zachodu.

  

Hongkong to miasto bardzo dynamiczne. Życie płynie tu błyskawicznie i próżno szukać wyciszenia. Mieszańcy bardzo się spieszą, każdy żyje trybem swojej pracy i nie zatrzymuje się w biegu. Na pierwszy rzut oka turysta z Zachodu może mieć wrażenie panującego tu chaosu, to jednak mylna ocena. Paradoksalnie, mimo pośpiechu, miasto żyje własnym – bardzo zorganizowanym trybem i wszystko tu ma swoje miejsce i porę. Kiedy jest czas pracy – należy pracować, w czasie do odpoczynku, odpoczywać. Jest także czas świętowania. Kultura orientu sprawia, że obchodzone tu święta dla nas – Europejczyków, są wyjątkowo barwne i często radosne. Przyzwyczajeni jesteśmy do wielu smutnych rocznic, dramatycznych wydarzeń, których obchody upamiętnia się co roku – w Hongkongu jest zwykle inaczej. Możemy wziąć udział w Święcie Środka Jesieni – święto jest jednym z ważniejszych w tradycji chińskiej, traktuje o księżycu oraz jednocześnie jest świętem kobiet (jako że księżyc symbolizuje żeńską siłę), w czasie tego święta piecze się tradycyjne ciasteczka, a wieczorem, kiedy widać już księżyc, ucztuje się także z innymi specjałami w rodzinnym gronie; Święcie Duchów – to święto zadumy, poświęcone zmarłym, obchodzi się je zwykle w rodzinnej atmosferze domowej; Smoczych Łodzi – święto na cześć poety Qu Yuana, który podobno poświęcił się, aby zaprotestować niesprawiedliwości rządu – w czasie trwania święta, przygotowuje się specjalne potrawy, odpędza się złe duchy petardami i amuletami a w momencie kulminacji, odbywają się wyścigi ozdobionych smoczych łodzi; czy w końcu – obchodzić chiński Nowy Rok – nazywany inaczej Świętem Wiosny, uznawany powszechnie za najważniejsze ze świąt – przygotowania do Nowego Roku trwają bardzo długo, samo święto obchodzi się kilka dni, jak inne święta, i to jest barwne, wesołe i dla nas – bardzo atrakcyjne.

 

Bilety lotnicze do Hongkongu możemy kupić wybierając z różnych ofert. Dostępne są zarówno loty bezpośrednie do Hongkongu, jak i te z przesiadkami. Podróż bezpośrednia trwa ok. 13 – 17 godzin, z przesiadkami nawet do 30 godzin. Tanie loty do Hongkongu można znaleźć szukając atrakcyjnych promocji oraz przeszukując dostępne oferty z jak największym wyprzedzeniem czasowym.

Zobacz też:
loty do Polski z Hongkongu

3 komentarze
dodaj swój komentarz
zadaj pytanie specjalistom
od wyszukiwania biletów lotniczych
nick
treść
2012-09-06
Czy ktoś miał przesiadkę w Hong Kongu z wielogodzinnym oczekiwaniem? Trafiło mi się tak po drodze do Australii, że będą tam musiał tkwić 8h. Czy wyjść na miasto, czy lepiej na lotnisku zostać? Co mam ze sobą zrobić przez taki czas?
2012-08-18
Dobrze ze zamieszczają tu info o promocjach bo cena lotu do HK jest kluczowa w przypadku wycieczek do Australii, NZ itp. Najlepsze ze taniej wychodzi niż niektóre loty po Europie, czego nie rozumiem, gdzie w tym sens?
2011-11-19
Szukamy przelotu do hongkongu, 6-8 luty wylot, 25-27 luty powrot. 2 osoby, ponizej 2500 zl. Aeroflot odpada. pilne uklony janm m fijor