Tanie bilety lotnicze, tanie loty
REZERWACJA TELEFONICZNA I POMOC
Pn.-Pt. 8-20, Sb. 10-14
801 011 846
koszt połączenia 35 groszy z VAT za minutę
(22) 34 99 280
koszt połączenia wg. stawek operatora
801 011 846
(22) 34 99 280
Pn.-Pt. 8-20, Sb. 10-14
Witaj
1.
Wylot
Przylot
Data wylotu
 
Data powrotu
 
X
W obie strony
dodaj trasę
usuń ostatnią
Pasażerowie
 
Dorośli:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Dzieci (2-12):
0
1
2
3
4
5
Niemowlęta (0-2):
0
1
2
3
4
zapisz i zamknij
Opcja lotu
Air lines
Klasa serwisowa
Air lines
Preferowane linie
Air lines
Zamknij
W obie strony, Ekonomiczna
Najpopularniejsze trasy w kategorii
Loty do Węgier z Polski
Warszawa - Budapeszt
Katowice - Budapeszt
Kraków - Budapeszt
Wrocław - Budapeszt
Poznań - Budapeszt
Gdańsk - Budapeszt
Rzeszów - Budapeszt
Szczecin - Budapeszt
Bydgoszcz - Budapeszt
Łódź - Budapeszt
> > loty do Węgier

Loty do Węgier bilety lotnicze od 198.00pln

wybierz miasto docelowe, aby zobaczyć wszystkie ceny
loty Węgry - wszystkie miasta do których możemy polecieć z Polski:
połączenie
cena od
linie lotnicze
198.00 PLN
Air Baltic , Czech Airlines, Air France
936.35 PLN
Lufthansa
Promocje lotnicze na loty do Węgier

158 zł za lot Warszawa - Budapeszt bezpośrednio w dwie strony w maju

Tylko 158 zł za lot Warszawa - Budapeszt bezpośrednio w dwie strony w połowie maja.

2016-04-14

158 zła za lot bezpośredni Warszawa - Budapeszt powrót po tygodniu w cenie.

Tylko 158 zł za bilet w dwie strony Warszawa - Budapeszt zapłacicie na początku marca.

2014-12-30

158 zł bezpośredni lot Warszawa - Budapeszt. W cenie powrót po 4 dniach.

Proponoujemy Wam styczniowy wypad do Budapesztu. Za 158 zł możemy polecieć w dwie strony do stolicy Węgier. Idelny czas na zimowe zwiedzanie tego urokliwego miasta.

2014-10-24
Skorzystaj z szybkiej wyszukiwarki z boku. Wpisz w wyszukiwarkę dogodny dla siebie termin podróży, wybór elastycznych dat +-3 dni pozwoli wyszukać najtańsze bilety lotnicze. Pozostałe dwie opcje pozwolą wyszukać inne lotniska, do których możesz polecieć taniej.

Wyszukując w naszej bazie loty masz zapewniony dostęp do pełnej oferty lini lotniczych. Z nami masz pewność, że niczego nie pominiesz. Prezentujemy propozycje zarówno regularnych, jak i tanich linii lotniczych. Wyszukiwanie lotów jeszcze nigdy nie było tak proste!

Możesz również wybrać loty do Węgier z poniższej listy, klikając na konkretne miasto wylotu lub przylotu. Po wybraniu najlepszej trasy sprawdź aktualną cenę biletu lotniczego. Lista stworzona została na bazie lotów, wyszukanych przez innych użytkowników, szukających i rezerwujących tanie bilety lotnicze do Węgier

Nie trać czasu i pieniędzy. Wybierz swój lot z nami!
Tanie bilety lotnicze z Polski do Węgier - wybierz miasto wylotu, aby porównać ceny
Miasta w kraju: Polska, z których możesz polecieć do Węgier:
połączenie
cena od
linie lotnicze
198.00 PLN
Air Baltic , Czech Airlines, Air France
541.60 PLN
Lot , Lufthansa
691.51 PLN
Lot , Lufthansa, Klm
702.65 PLN
Lufthansa , Aeroflot
728.08 PLN
Lufthansa , Lot
751.03 PLN
Lot , Ukraine Intl Airlines, Lufthansa
757.77 PLN
Lot , Lufthansa
785.39 PLN
Lufthansa
1261.31 PLN
Lufthansa , Adria Airways - The Airline Of Slovenia
1281.82 PLN
Lot , Lufthansa, Airbee

tanie loty do Węgier

 

tanie bilety lotnicze - loty do Węgier

 

Węgry

Węgry to państwo, leżące w samym sercu Europy. Należy do Unii Europejskiej. Jeszcze nie tak dawno, Węgry nie cieszyły się zbyt dużą popularnością, pozostałości starego systemu niestety nie wpłynęły na kraj pozytywnie a aspekty tego były w wielu miejscach odczuwalne. Dziś jednak popularność tego pięknego kraju rośnie z każdym rokiem. Dla Polaków z wielu powodów, to bardzo atrakcyjne miejsce wypoczynku. Przede wszystkim, na Węgry jest blisko – lot bezpośredni na Węgry trwa niecałą godzinę. Druga kwestia, to różnorodność oferty na miejscu, można spędzić tam wakacje w zasadzie z każdą zasobnością portfela. Sama podróż nie jest droga (bilety lotnicze można kupić już za 300pln w obie strony), a bogata oferta noclegowa (pensjonaty, hotele, hostele) pozwala każdemu wybrać coś dla siebie. Sam pobyt na miejscu także stwarza wiele opcji – stołować się można zarówno w luksusowych hotelach i drogich restauracjach, jak i małych, tanich knajpkach, których oferta gastronomiczna nie ustępuje najlepszym.

 

Co można robić na Węgrzech? Otóż mnogość atrakcji jest ogromna. Możemy zdecydować się na zwiedzanie pięknych miast – jak choćby Budapeszt – stolica kraju. W miastach życie biegnie szybko. Charakterystyczna dla wielu dużych miast jest piękna – zapierająca dech w piersiach architektura, w miastach znajdziemy ogromną ilość galerii, muzeów z bardzo ciekawą ofertą, w miastach także znajdziemy bogatą ofertę rozrywkową – począwszy od restauracji i kafejek, w których w ciągu dnia możemy spróbować regionalnej kuchni – a ta naprawdę warta jest uwagi, skończywszy na wielu klubach nocnych, w których polecamy uraczenie się pysznym, węgierskim winem – gatunki do wyboru, do koloru. Kraj przystosowując się do coraz większej liczby turystów, dostosowuje swoją infrastrukturę tak, aby obie strony transakcji były zadowolone – znajdziemy więc tu wiele opcji transportu – autobusy turystyczne, oferujące 24 godzinne bilety na przejażdżki szlakiem najciekawszych atrakcji i zabytków, ale także doskonale zorganizowaną komunikację miejską, która pozwoli nam dostać się w każdy punkt dużego miasta samodzielnie. Odradzamy przemierzanie dużych miast samochodem, korki prawdopodobnie skutecznie nas do tego zniechęcą.

 

Jeśli miejskie atrakcje nie są tym, czego szukamy, możemy wybrać się nad Balaton – to największe w kraju jezioro (największe także w Środkowej Europie). Znajduje się tu wiele ośrodków wypoczynkowych, oferujących rozmaite atrakcje turystyczne. To doskonałe miejsce dla tych, którzy poszukują połączenia aktywnej formy wypoczynku z leniwym plażowaniem. Możemy tu zakosztować wielu sportów wodnych, coraz popularniejszych w regionie sportów jeździeckich, ale także wygrzewać się leniwie na jednej z wielu plaż. Jezioro jest stosunkowo płytkie, dzięki temu przez całe lato ma bardzo przyjemną temperaturę – znacznie powyżej 20 stopni Celsjusza (23-28). Na Węgrzech znajdziemy także bardzo wiele kąpielisk uzdrowiskowych, z wodami termalnymi.

 

To nie koniec oferty turystycznej Węgier. Jeśli nie pociąga nas miejski zgiełk, a woda nie jest tym, czego szukamy, możemy wybrać góry. Góry na Węgrzech nie są wprawdzie zbyt wysokie. Ale też absolutnie wystarczają amatorom pieszych wycieczek.

 

Węgry to naprawdę piękny kraj. Najprzyjemniejszymi porami roku na spacerowanie są wiosna i wczesna jesień, latem bowiem temperatury sięgają tam ok. 40 stopni Celsjusza – wspaniałe to warunki na wypoczynek nad Balatonem, jednak np. zwiedzanie miast może być przy takiej pogodzie dość męczące.

 

Bilety lotnicze na Węgry oferuje wielu przewoźników. Lot trwa krótko – niecałą godzinę z Warszawy. Tanie loty na Węgry najłatwiej znaleźć wyszukując oferty z wyprzedzeniem czasowym (im bliżej wylotu, tym wyższe ceny).

Zobacz też:
loty do Polski z Węgier

dodaj swój komentarz
zadaj pytanie specjalistom
od wyszukiwania biletów lotniczych
nick
treść