Tanie bilety lotnicze, tanie loty
REZERWACJA TELEFONICZNA I POMOC
Pn.-Pt. 8-20, Sb. 10-14
801 011 846
koszt połączenia 35 groszy z VAT za minutę
(22) 34 99 280
koszt połączenia wg. stawek operatora
801 011 846
(22) 34 99 280
Pn.-Pt. 8-20, Sb. 10-14
Witaj

Tanie loty do Krakowa bilety lotnicze od 147.29pln

Tanie loty do <b>Krakowa
1.
Wylot
Przylot
Data wylotu
 
Data powrotu
 
X
W obie strony
dodaj trasę
usuń ostatnią
Pasażerowie
 
Dorośli:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Dzieci (2-12):
0
1
2
3
4
5
Niemowlęta (0-2):
0
1
2
3
4
zapisz i zamknij
Opcja lotu
Air lines
Klasa serwisowa
Air lines
Preferowane linie
Air lines
Zamknij
W obie strony, Ekonomiczna
Tanie loty do Polski
popularne miasta przylotu:
Loty do Bydgoszczy
Loty do Gdańska
Loty do Katowic
Loty do Krakowa
Loty do Lublina
Loty do Łodzi
Loty do Poznania
Loty do Radomia
Loty do Rzeszowa
Loty do Szczecina
Loty do Szymany
Loty do Warszawy
Loty do Wrocławia
Loty do Zielonej Góry
Sprawdź jeszcze loty do Krakowa na pansamolocik.pl:
Wybierz miasto wylotu, aby zobaczyć najtańsze opcje lotów do Krakowa

Wszystkie tanie loty z Polski do Krakowa:

połączenie
cena od
linie lotnicze
147.29 PLN
Ryanair , Lot, Lufthansa
232.35 PLN
Lot , Austrian Airlines, Lot
309.21 PLN
Lot
323.07 PLN
Lot , British Airways, Austrian Airlines
385.36 PLN
Lot , Lufthansa, Lot
392.71 PLN
Lot , Sas, Lufthansa
396.94 PLN
, Adria Airways - The Airline Of Slovenia, Lufthansa
432.11 PLN
Lot
537.27 PLN
Lot , Sas, Swiss
578.12 PLN
Lufthansa
2250.12 PLN
Lufthansa
4376.58 PLN
Lufthansa

Ile trwa lot do Krakowa?

Średni czas bezpośredniego lotu do Krakowa wynosi 1h 4min Loty bezpośrednie do Krakowa obsługują linie lotnicze: Ryanair, Lot, , Eurolot S. A. Średni czas przesiadkowego lotu do Krakowa wynosi 1h 56min Przesiadki w lotach do Krakowa najczęściej są w miastach: Warszawa, Gdańsk, Londyn, Frankfurt, Monachium Loty z przesiadkami do Krakowa obsługują Linie lotnicze: Lot, British Airways, Eurolot S. A., Air Berlin, Adria Airways - The Airline Of Slovenia Średnia cena za bilet lotniczych do Krakowa wynosi 381.11 pln

lotniska: Kraków
Aktualna pogoda: Kraków
Tanie loty do Krakowa

 


Kraków to drugie co do wielkości miasto w Polsce. Jednak pod względem bogactwa historycznego i kulturalnego bije pozostałe miasta na głowę. To w Krakowie bowiem od wielu wieków tworzona była historia Państwa Polskiego. Kraków odróżnia się od innych miast swoją unikalną atmosferą. Styl architektury tworzy niepowtarzalny wygląd miasta.

 

Bilety lotnicze Kraków pozwalają nam w łatwy i szybki sposób dostać się do owego miasta. Kraków był niegdyś stolicą Polski. Dzięki temu możemy obecnie zwiedzić tam wiele zabytkowych miejsc. Loty do Krakowa są popularne wśród turystów z całego świata. Wielu obcokrajowców przybywa do Krakowa, by na własne oczy zobaczyć ogromną spuściznę kultury i sztuki. Jedną z najważniejszych atrakcji turystycznych w Krakowie jest Wawel. Zamek Królewski w Krakowie był najstarszą siedzibą polskich królów. Dokładne zwiedzenie Wawelu może potrwać sporo czasu. Wawel posiada mnóstwo obiektów, które są warte obejrzenia. Na terenie zamku mamy możliwość zwiedzenia pięknie zdobionych komnat królewskich,  zbrojowni, grobów królewskich, Krypty Wieszczów Narodowych, Dzwona Zygmuntowskiego oraz Smoczą Jamę. Wawel jest kopalnią zabytków kultury polskiej. W 1978 roku został wpisany na listę światowego dziedzictwa UNESCO.

 

W tym samym roku listę UNESCO wzbogaciło także Stare Miasto w Krakowie. Tanie bilety Kraków pozwalają nam odwiedzić ten najstarszy obszar Krakowa, które może zrobić niemałe wrażenie na turystach. W skład Starego miasta wchodzą sukiennice. Ten stary obiekt był początkowo miejscem handlu suknem, dzięki czemu zawdzięcza on swoją nazwę. Sukiennice z biegiem lat kilkakrotnie zostawały przebudowywane według ówcześnie obowiązujących stylów architektonicznych. 

 

Stare miasto może pochwalić się także słynnym kościołem Mariackim. Ten kościół w stylu gotyckim stanowi jeden z najważniejszych obiektów sakralnych Krakowa. Loty do Krakowa pozwolą nam na własne uszy usłyszeć niepowtarzalny hejnał grany raz dziennie, w południe na jednej z wież kościoła Mariackiego. Tanie loty Kraków otwierają nam drogę do zwiedzenia jednego z najstarszych uniwersytetów Europy jakim jest Uniwersytet Jagielloński.  

 

Kupując bilety lotnicze Kraków mamy szansę poznać kulturę naszego państwa oraz świata. W Krakowie znajdują się liczne muzea z dużą ilością ciekawych dzieł największych artystów. Miasto to proponuje nam m.in. Muzeum Narodowe, w którym mieszczą się dzieła największych polskich artystów. Możemy zobaczyć tam obrazy Jana Matejko, Stanisława Wyspiańskiego, czy Wita Stwosza. 

 

Muzeum Narodowe sprawuje opiekę oraz rządzi Muzeum Czartoryskich, które jest  jednym z najstarszych muzeów w Polsce.  W Krakowie posiada ono w swoich zbiorach posiada jeden z najcenniejszych obrazów na świecie, dzieło wybitnego malarza Leonarda da Vinci, a mianowicie Damę z gronostajem. 

 

Dzięki wszystkim powyższym atrakcjom Kraków przyciąga tłumy turystów. Wybierając loty do Krakowa mamy możliwość nauki przez obserwację i zwiedzanie ale również spędzenia niezapomnianych chwil przez branie udziału w koncertach polskich piosenkarzy, które odbywają się w krakowskich klubach. 

 

Tanie bilety Kraków pozwolą nam zwiedzić jedno z najciekawszych miast w Polsce. Zdecydujmy się na podróż do tego miasta, abyśmy poznali historię i kulturę naszego kraju.

 

 


6 komentarzy
dodaj swój komentarz
zadaj pytanie specjalistom
od wyszukiwania biletów lotniczych
nick
treść
2012-06-15
maleństwo
fajna nowość na stronie - mapka z googla i pogoda w miejscu docelowym. Całkiem ładnie.
2012-04-04
z Krakowa
można latać po polsce, fajnie że powstała dobra alternatywa dla LOTu, który latających w Polsce traktował jak zło konieczne - małe samoloty, mało połączeń, keipskie godziny... Mam nadzieję że będzie coraz więcej takich połączeń.
2012-03-27
super
tak, są w końcu bezposrednie loty z Krakowa po Polsce. Można lecieć właściwie wszędzie omijając przesidkę w Warszawie. Fajnie że ktoś w koncu wprowadził takie loty. Acha - kupowałem bilety i jest super tanio - lot do gdańska za 149PLN
2012-02-18
daniela
teraz mają być jakieś nowe loty bezpośrednie po Polsce, nareszcie nie będzie bez sensownych przesiadek w Warszawie. Mam nadzieję, że będzie więcej i więcej.
2012-02-13
miki_m
Jest też parę atutów lotniska w Krakowie. Na pewno lepszy i szybszy dojazd do miasta niż w Katowicach, połączenie kolejowe z Krakowem Głównym. Zwiększenie ilości lotów do Krakowa na pewno jest możliwe i szkoda że tak opornie idzie.
2011-12-28
matylda
Kraków jakoś nie ma szczęścia do linii. Chyba z lotniska w Katowicach jest więcej lotów. Są co prawda jakieś tanie linie, ale mało tego i nic nie zapowoada żeby się zmieniło