Tanie bilety lotnicze, tanie loty
REZERWACJA TELEFONICZNA I POMOC
Pn.-Pt. 8-20, Sb. 10-14
801 011 846
koszt połączenia 35 groszy z VAT za minutę
(22) 34 99 280
koszt połączenia wg. stawek operatora
801 011 846
(22) 34 99 280
Pn.-Pt. 8-20, Sb. 10-14
Witaj

Tanie loty do Katowic bilety lotnicze od 146.99pln

Tanie loty do <b>Katowic
1.
Wylot
Przylot
Data wylotu
 
Data powrotu
 
X
W obie strony
dodaj trasę
usuń ostatnią
Pasażerowie
 
Dorośli:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Dzieci (2-12):
0
1
2
3
4
5
Niemowlęta (0-2):
0
1
2
3
4
zapisz i zamknij
Opcja lotu
Air lines
Klasa serwisowa
Air lines
Preferowane linie
Air lines
Zamknij
W obie strony, Ekonomiczna
Tanie loty do Polski
popularne miasta przylotu:
Loty do Bydgoszczy
Loty do Gdańska
Loty do Katowic
Loty do Krakowa
Loty do Lublina
Loty do Łodzi
Loty do Poznania
Loty do Radomia
Loty do Rzeszowa
Loty do Szczecina
Loty do Szymany
Loty do Warszawy
Loty do Wrocławia
Loty do Zielonej Góry
Sprawdź jeszcze loty do Katowic na pansamolocik.pl:
Wybierz miasto wylotu, aby zobaczyć najtańsze opcje lotów do Katowic

Wszystkie tanie loty z Polski do Katowic:

połączenie
cena od
linie lotnicze
146.99 PLN
Lot , Lufthansa
147.04 PLN
Lot , Air Baltic, Lufthansa
298.99 PLN
Lot , Lufthansa
371.20 PLN
Lot
375.87 PLN
Lot , Lufthansa, Lot
399.82 PLN
Lot , Lufthansa, Lot
443.43 PLN
Lot , Lufthansa, Sas
567.37 PLN
Lufthansa
588.15 PLN
Lot , Lufthansa, Lot
13219.50 PLN
Lufthansa

Ile trwa lot do Katowic?

Średni czas bezpośredniego lotu do Katowic wynosi 0h 51min Loty bezpośrednie do Katowic obsługują linie lotnicze: Lot, Jet Air Średni czas przesiadkowego lotu do Katowic wynosi 2h 10min Przesiadki w lotach do Katowic najczęściej są w miastach: Warszawa, Frankfurt, Monachium, Gdańsk, Dusseldorf Loty z przesiadkami do Katowic obsługują Linie lotnicze: Lot, Eurolot S. A., Air Berlin, Eurowings AG, Germanwings Średnia cena za bilet lotniczych do Katowic wynosi 558.67 pln

lotniska: Katowice
Aktualna pogoda: Katowice
Tanie loty do Katowic
 

Obecnie w Polsce możemy zaobserwować intensywny rozwój polskich miast. Powszechnie wiadomo, że południe naszego kraju słynie z większej ilości miast o dużym bogactwie kulturalnym, przemysłowym oraz gospodarczym i usługowym. Jednym z najbardziej wpływowych miast z tamtej części polski jest stolica województwa śląskiego, a mianowicie Katowice
 
Katowice leżą na wyżynie śląskiej. Są największym miastem wchodzącym w skład policentrycznej aglomeracji górnośląskiej. Dlatego prężnie rozwija się tam przemysł wydobywczy. W Katowicach znajdowało się niegdyś wiele kopalni i hut przez co stanowiły one centrum górniczo – hutnicze. 
 
Infrastruktura Katowic jest bardzo rozwinięta. Posiadają długą sieć dróg oraz torów kolejowych, dzięki czemu z łatwością możemy tam dotrzeć. Katowice posiadają również lotnisko. Tanie loty Katowice powalają nam bez problemu w wygodny i szybki sposób dostać się do owego miasta. 
 
Najważniejszym obiektem w Katowicach jest bez wątpienia Katowicki Spodek. Loty do Katowic dają nam możliwość zobaczenia tej niezwykłej budowli oraz uczestniczenia w imprezach, które się tam odbywają. Katowicki Spodek jest miejscem, w którym odbywają się najistotniejsze wydarzenia sportowe oraz muzyczne. To właśnie na tej hali każdy kibic może być świadkiem preferowanych przez siebie dyscyplin sportowych. Bilety lotnicze Katowice dają nam możliwość kibicowania siatkarzom, szczypiornistom, lekkoatletom, koszykarzom, hokeistom oraz strongmanom. Katowicki Spodek cieszy się uznaniem  wielu zagranicznych sportowców. Po meczu Polska – Brazylia, brazylijscy siatkarze stwierdzili, że na tym obiekcie panuje niepowtarzalna atmosfera i za każdym razem wracają tu z przyjemnością. 
 
Dla miłośników muzyki Katowicki Spodek od początku istnienia kojarzony jest z najlepszymi koncertami. Już w drugiej połowie XX wieku miały tu miejsce ważne imprezy muzyczne. Wystąpiły tu znane na całym świecie zespoły, m.in. Metallica, Deep Purple, Pearl Jam, Modern Talking, Alice in Chains oraz wiele innych. 
 
Stolica województwa śląskiego oferując bilety lotnicze Katowice proponuje zwiedzenie i zobaczenie wielu zabytkowych obiektów. Można zobaczyć tu budynki takie jak drewniany kościółek św. Michała Archanioła, który jest najstarszą katowicką budowlą. Wybierając loty do Katowic warto zobaczyć dwa słynne katowickie pałace: pałac Goldsteinów oraz pałac w Załężu. Przechodząc przez ulice w Katowicach można natrafić  także na historyczne pomniki.
 
Tanie loty Katowice stawiają nas przed szansą spędzenia czasu w licznych katowickich  muzeach, które w swoich zbiorach mają między innymi dzieła Jana Matejki i Stanisława Wyspiańskiego. W Katowicach znajduje się także wiele kin oraz teatrów, w których możemy odpocząć od zwiedzania katowickich zabytków i miejsc poświęconych spuściźnie historycznej. 
 
Bilety lotnicze Katowice pozwalają nam odprężyć się na łonie natury. Katowice posiadają wiele parków spacerowo – wypoczynkowych. Na ich terenie znajdują się 2 rezerwaty przyrody oraz 2 parki krajobrazowe. Jest to świetna alternatywa dla osób zmęczonych zgiełkiem miast, ciągłym hałasem oraz ruchem. 
 
Tanie loty Katowice z pewnością dostarczą nam mnóstwa niesamowitych wrażeń. To wspaniałe polskie miasto posiada wiele atrakcji, które dotrą do każdego z turystów. Decydując się na loty do Katowic poznamy jedno z najciekawszych miast naszego kraju.
 

5 komentarzy
dodaj swój komentarz
zadaj pytanie specjalistom
od wyszukiwania biletów lotniczych
nick
treść
2012-06-22
Mariczka
Fajnie że z Katowic są połączenia (i to wygodne) do innych miast w Polsce. Nie trzeba jechać ze 2 dni nad morze - można poleciec w podobnej cenie do Gdańska
2012-04-19
tanio
leciałem po kilkuletniej przerwie z Katowic, i muszę przyznać że lotnisko i "okolice" się rozwijają. Lepszy dojazd, więcej parkingów. Tak trzymać!
2012-03-27
mark
Lotnisko w Katowicach wyrosło tak jakby "po cichu" na chyba drugie co do wielkości w polsce - przynajmniej takie mam wrażenie jak porównuję loty z krakowa i katowic. Z Pyrzowic można poleciec właściwie wszędzie, dużo bezpośrednich lotów po Europie i świetne połączenia "do świata" dzięki Lufthansie.
2012-02-06
z katowic
wygląda mi na to że do Katowic jest więcej lotów niż do Warszawy, jak się weźmie tylko połączenia bezpośrednie. Głównie dzięki tanim liniom. Z Katowic jest też masa połączeń z przesiadkami.
2011-12-28
budy
Fajne połączenia do Katowic ma Lufthansa - okazuje się że można dolecieć właściwie z każdego zakątka świata. Wydawało mi się że większość lotów do polski obsługuje warszawa, ale nie. Całkiem fajnie - nie dodam przy okazji pytania - a gdzie polski przewoźnik....