Tanie bilety lotnicze, tanie loty
REZERWACJA TELEFONICZNA I POMOC
Pn.-Pt. 8-20, Sb. 10-14
801 011 846
koszt połączenia 35 groszy z VAT za minutę
(22) 34 99 280
koszt połączenia wg. stawek operatora
801 011 846
(22) 34 99 280
Pn.-Pt. 8-20, Sb. 10-14
Witaj
> > > loty do Rzeszowa

Tanie loty do Rzeszowa bilety lotnicze od 288.36pln

Tanie loty do <b>Rzeszowa
1.
Wylot
Przylot
Data wylotu
 
Data powrotu
 
X
W obie strony
dodaj trasę
usuń ostatnią
Pasażerowie
 
Dorośli:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Dzieci (2-12):
0
1
2
3
4
5
Niemowlęta (0-2):
0
1
2
3
4
zapisz i zamknij
Opcja lotu
Air lines
Klasa serwisowa
Air lines
Preferowane linie
Air lines
Zamknij
W obie strony, Ekonomiczna
Tanie loty do Polski
popularne miasta przylotu:
Loty do Bydgoszczy
Loty do Gdańska
Loty do Katowic
Loty do Krakowa
Loty do Lublina
Loty do Łodzi
Loty do Poznania
Loty do Radomia
Loty do Rzeszowa
Loty do Szczecina
Loty do Szymany
Loty do Warszawy
Loty do Wrocławia
Loty do Zielonej Góry
Sprawdź jeszcze loty do Rzeszowa na pansamolocik.pl:
Wybierz miasto wylotu, aby zobaczyć najtańsze opcje lotów do Rzeszowa

Wszystkie tanie loty z Polski do Rzeszowa:

połączenie
cena od
linie lotnicze
288.36 PLN
Lot
288.88 PLN
Lot , Lufthansa
374.16 PLN
Lot , Air Baltic, Lot
394.87 PLN
Lot , Lufthansa, Lot
436.08 PLN
Lot , Lufthansa, Lot
458.96 PLN
Lot
465.11 PLN
Lot , Sas, Lufthansa
480.40 PLN
Lot , Lufthansa
578.26 PLN
Lufthansa

Ile trwa lot do Rzeszowa?

Średni czas bezpośredniego lotu do Rzeszowa wynosi 0h 55min Loty bezpośrednie do Rzeszowa obsługują linie lotnicze: Lot Średni czas przesiadkowego lotu do Rzeszowa wynosi 1h 57min Przesiadki w lotach do Rzeszowa najczęściej są w miastach: Warszawa, Kraków, Gdańsk, Dusseldorf, Frankfurt Loty z przesiadkami do Rzeszowa obsługują Linie lotnicze: Lot, Eurolot S. A., Lufthansa, Eurowings AG, Air Berlin Średnia cena za bilet lotniczych do Rzeszowa wynosi 429.95 pln

lotniska: Rzeszów
Aktualna pogoda: Rzeszów
Tanie loty do Rzeszowa

 

Polska słynie ze swojej bogatej kultury. Spowodowane jest to urozmaiconą historią przez wiele wieków. Ale Polska to nie tylko zabytki i pamiątki po dawnych okresach historycznych. Polska to również nowoczesne, rozwijające się miasta, które swoimi atrakcjami zachęcają do przyjazdu wielu turystów z całego świata. Jednym z szybko rozwijających się ostatnimi laty polskich miast jest Rzeszów. Na loty do Rzeszowa decydują się tłumy turystów.

 

Mimo tego, iż wschód Polski był od wielu lat uboższą częścią naszego kraju, dzięki wprowadzanym zmianom, dogania on zachodnią część Polski. Intensywnie rozwija się tam kultura, oświata oraz sport. Rzeszów położony jest między Kotliną Sandomierską oraz Pogórzem Środkowobeskidzkim. Dzięki temu możemy spotkać dwie formy terenu: równiny z licznymi lasami oraz niewielkie pagórki. Okolice Rzeszowa zasobne są w największe w Polsce złoża surowców mineralnych takich jak: gaz ziemny oraz ropę naftową.

 

Rozwój infrastruktury powoduje, że do Rzeszowa jest coraz lepszy dostęp i przyjeżdżają tu turyści z zagranicy. W ostatnich latach powstało wiele nowoczesnych dróg, które prowadzą do Rzeszowa.

 

W Rzeszowie znajduje się także port lotniczy. Dzięki temu turyści mają możliwość szybkiego i łatwego przedostania się w to miejsce poprzez  zakupione  bilety  lotnicze Rzeszów. Nie musimy jeździć niewygodnymi autobusami, czy pociągami, które dodatkowo zabierają nam dużo więcej czasu na podróż. Prościej jest kupić tanie loty Rzeszów i bez problemów znaleźć się w tym mieście.

 

Loty do Rzeszowa na pewno będą niesamowitą przygodą. Na początku warto jest zwiedzić rzeszowskie zabytki, które dzięki swojej różnorodności tworzą w tym mieście niepowtarzalny styl i klimat. Stara  część miasta obejmuje kilka rzeszowskich ulic, na których już w średniowieczu rozwijał się handel, szkolnictwo czy życie sakralne. 

 

W Rzeszowie często można natknąć się na podziemne lochy i kamienne korytarze łączące ze sobą poszczególne budynki. Miały one na celu łatwą komunikację ludzi w ówczesnych czasach. Jednym z najważniejszych zachowanych zabytków  Rzeszowa jest ratusz znajdujący się na Rynku. Pochodząca z XVI wieku budowla była wielokrotnie przebudowywana. Nie jest on więc obecnie odwzorowaniem początkowego wyglądu budowli. Zabytki Rzeszowa to w dużej części obiekty sakralne. Wybierając loty do Rzeszowa powinniśmy odwiedzić Stary Cmentarz. Jego początki sięgają końca XVIII wieku. Znajduje się tam wiele wiekowych pomników, w przeróżnych formach. Podczas II wojny światowej cmentarz został w większej części okradziony. Metalowe krzyże i pozostałe zdobienia były sprzedawane przez Niemców na złom, betonowe pomniki wykorzystywano w budownictwie. Bilety lotnicze Rzeszów pozwolą nam zwiedzić liczne kościoły oraz synagogi znajdujące się w podkarpackim mieście. 

 

Dla turystów znudzonych zwiedzaniem zabytkowych budynków loty do Rzeszowa proponują wiele ośrodków wypoczynkowych. Wielkim zainteresowaniem cieszy się Rzeszowski Ośrodek Sportu i rekreacji,  który może się pochwalić Halą Sportowo – Widowiskową będącą jednym z najnowocześniejszych obiektów tego typu w Polsce. Tanie loty Rzeszów umożliwiają także korzystanie z wielu krytych basenów oraz szlaków turystycznych. 

 

Tanie loty Rzeszów są świetnym rozwiązaniem dla miłośników muzyki. W Rzeszowie odbywa się wiele imprez muzycznych, w których udział biorą znane osobistości.

 

Rzeszów jest miastem wartym odwiedzenia. Bilety lotnicze Rzeszów umożliwiają nam poznanie tego unikalnego miasta i przyjrzenie mu się z bliska.

 


6 komentarzy
dodaj swój komentarz
zadaj pytanie specjalistom
od wyszukiwania biletów lotniczych
nick
treść
2012-07-16
tidu
czekam na to aż z Rzeszowa będzie więcej połączeń samolotem w świat. Na razie jest nieźle, ale myślę że zasługujemy na więcej.
2012-04-11
polecę
Świetnie że jest coraz lepsza oferta lotów po Polsce. Do niedawna z Wrocławia do Rzeszowa nie dało się dotrzeć szbko - teaz nie ma problemów. Ceny biletów są tak niske że aż się wierzyć nie chce. Oby tylko model biznesowy się sprawdził i za rok nie zagościła "czarna dziura" na tej trasie.
2012-03-26
Anna
Polecam połączenie do Rzeszowa leci się chwilkę godziny lotów bardzo dobrze dla osób latających służbowo. Ceny biletów często dużo niższe niż pkp.
2012-02-18
adrianna
fajnie że się rozwija lotnisko w Rzeszowie, jest coraz więcej lotów, ostatnio wyczytałam że będzie dużo połączeń krajowych wo warszawy, krakowa i chyba gdańska - to świetna informacja według mnie
2012-02-13
Karol
ceny biletów na samolot ze stolicy do rzeszowa i odwrotnie są całkiem niskie. Można kupic tak tani bilet jak na pociąg i oczywiście zaoszczędzić kupę czasu
2011-12-28
duzy
Dobrze że ktoś w końcu pomyślał o rzeszowie i z lotniska jest coraz więcej połączeń, głównie za sprawą linii zza naszej zachodniej granicy. Mam tylko wrażenie że łatwiej polecieć do frankfurtu niz do warszawy. Ale kierunek jest dobry i konkurencja na pewno się znajdzie