Tanie bilety lotnicze, tanie loty
REZERWACJA TELEFONICZNA I POMOC
Pn.-Pt. 8-20, Sb. 10-14
801 011 846
koszt połączenia 35 groszy z VAT za minutę
(22) 34 99 280
koszt połączenia wg. stawek operatora
801 011 846
(22) 34 99 280
Pn.-Pt. 8-20, Sb. 10-14
Witaj

Tanie loty do Singapuru bilety lotnicze od 2014.62pln

Tanie loty do <b>Singapuru
1.
Wylot
Przylot
Data wylotu
 
Data powrotu
 
X
W obie strony
dodaj trasę
usuń ostatnią
Pasażerowie
 
Dorośli:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Dzieci (2-12):
0
1
2
3
4
5
Niemowlęta (0-2):
0
1
2
3
4
zapisz i zamknij
Opcja lotu
Air lines
Klasa serwisowa
Air lines
Preferowane linie
Air lines
Zamknij
W obie strony, Ekonomiczna
Tanie loty do Singapuru
popularne miasta przylotu:
Loty do Singapuru
Sprawdź jeszcze loty do Singapuru na pansamolocik.pl:
Wybierz miasto wylotu, aby zobaczyć najtańsze opcje lotów do Singapuru

Wszystkie tanie loty z Polski do Singapuru:

połączenie
cena od
linie lotnicze
2014.62 PLN
Emirates , Swiss, Lufthansa
2028.48 PLN
Lot , Swiss, Singapore Airlines
2265.06 PLN
Lufthansa , Finnair, Lufthansa
2357.92 PLN
Lot , Lufthansa, Lot
2405.27 PLN
Lot , Lufthansa, Lot
2644.55 PLN
Lot , Lufthansa, Air France
2658.59 PLN
Lufthansa , Lot, Lufthansa
2839.76 PLN
Lot
2860.15 PLN
Emirates , QATAR AIRWAYS, Klm
2893.76 PLN
Lufthansa
27127.65 PLN
Czech Airlines

Ile trwa lot do Singapuru?

Średni czas bezpośredniego lotu do Singapuru wynosi 11h 58min Loty bezpośrednie do Singapuru obsługują linie lotnicze: Lot Średni czas przesiadkowego lotu do Singapuru wynosi 14h 34min Przesiadki w lotach do Singapuru najczęściej są w miastach: Pekin, Istambuł, Londyn, Kuala Lumpur, Doha Loty z przesiadkami do Singapuru obsługują Linie lotnicze: Air China, Turkish Airlines, British Airways, QATAR AIRWAYS, Finnair Średnia cena za bilet lotniczych do Singapuru wynosi 2506.16 pln

lotniska: Singapur
Aktualna pogoda: Singapur
tanie loty do Singapuru

 

tanie bilety lotnicze - Singapur src=

 
Singapur


To w rzeczywistości państwo-miasto na wyspie, Republika Singapuru, jedno z najbogatszych państw/miast świata (pod względem dobrobytu obywateli Singapur przewyższa rozwinięte kraje europejskie, mają oni np. dostęp do darmowego internetu). Znane jest z porządku i surowego prawa. To nowoczesne miasto rozwiniętych technologii i biznesu (jeden z tzw. azjatyckich tygrysów), gdzie można jednak podziwiać zabytki z czasów kolonialnych w starej dzielnicy w centrum miasta – każdy zwiedzający znajdzie coś dla siebie. Symbolem miasta jest Merlion – mityczne stworzenie o głowie lwa i ciele ryby, ponieważ nazwa Singapur oznacza „Lwie miasto”, a ciało ryby to nawiązanie do rybackich tradycji regionu.

 

Singapur powstał zaledwie w 1819 roku jako kolonia handlowa najpierw Sułtanatu Johor, a potem Wielkiej Brytanii. Jak wiele azjatyckich potężnych miast był niegdyś zaledwie wioską rybacką. W czasie II wojny światowej okupowany był przez Japończyków, od połowy XX w. był częścią Malezji aż do uzyskania niepodległości w 1965r. Położenie na szlakach handlowych sprzyjało prężnemu rozwojowi miasta – do dziś rola Singapuru w międzynarodowych powiązaniach handlowych w regionie jest ogromna, to drugi po Szanghaju najpotężniejszy pod względem ilości przeładunków port na świecie.

 

Sukces Singapuru możliwy jest również z uwagi na fakt, że miasto to posiada rynek wyjątkowo sprzyjający inwestorom, handlowcom i innym graczom rynkowym - to po Hong Kongu najbardziej liberalna gospodarka świata. Praktycznie nie ma tam korupcji, przepisy są elastyczne na tyle, by nie blokować inwestycji, ceny i podatki plasują się na stabilnym poziomie – wszystko to pomaga przyciągnąć kapitał zagraniczny. Lokalni stróże prawa w zakresie biznesu walczą w zasadzie jedynie z przypadkami prania brudnych pieniędzy – Singapur jako potężne centrum finansowe przyciąga czasem malwersantów. Poza biznesem miasto utrzymuje się z turystyki, przemysłu i produkcji: jest znaczącym eksporterem elektroniki i produktów chemicznych. Mimo światowego kryzysu gospodarka Singapuru kwitnie – w 2010 roku przeżywała kolejny boom.

 

Warto wybrać się do Singapuru, by obejrzeć z bliska to nietypowe miejsce. Turysta zwiedzający to miasto może delektować się wielkomiejską atmosferą, czystością i porządkiem, wyśmienitą kuchnią i luksusem. Poszukiwacze wrażeń, których znudzą muzea i zabytkowe świątynie, mogą wybrać się na mniej zurbanizowane wyspy celem podziwiania fauny, miedzy innymi Makaków i ogromnych pytonów - dla niezapomnianych widoków warto też dać namówić się na nurkowanie, zwiedzić oceanarium na wyspie Sentosa lub jeden z licznych ogrodów botanicznych.

 

Mieszkańcy Singapuru to głównie buddyści, z pochodzenia Chińczycy, ale w tym kosmopolitycznym mieście można spotkać w zasadzie wszystkie rasy i religie występujące w regionie, usłyszeń każdy niemal język. Turyści witani się serdecznie, co roku rozbudowywana jest infrastruktura przeznaczona specjalnie dla nich.

 

Tanie loty do Singapuru to w zasadzie zawsze wielogodzinne (czasem dobowe) loty z przynajmniej jedną przesiadką. Mimo iż miasto to położone jest daleko od Polski – warto wybrać się w tą długą podróż. Bilety lotnicze do Singapuru tańsze są latem – w czasie azjatyckiej pory deszczowej. Szukając odpowiednio wcześniej można jednak znaleźć niedrogie połączenia w sezonie, czyli w okresie polskiej jesieni-zimy-wiosny.


3 komentarze
dodaj swój komentarz
zadaj pytanie specjalistom
od wyszukiwania biletów lotniczych
nick
treść
2014-12-05
arek
czasem trzeba czekać na jakieś ciekawe ceny, ale zdecydowanie warto
2012-04-11
mmmmmmmmmm
rozglądam się za jakimś tanim lotem do Singapuru i nie wiem na co się zdecydować - czy szukać najtaniej czy eybrać linię, która ma dobra opinię, Nie wiem czy jest różnica gdzie kupię bilet - linie czy np. ta wyszukiwarka...
2012-03-26
Maciej
Z Warszawy bilety w całkiem dobrych cenach. Znalazłem już na 2 tyś.