Tanie bilety lotnicze, tanie loty
REZERWACJA TELEFONICZNA I POMOC
Pn.-Pt. 8-20, Sb. 10-14
801 011 846
koszt połączenia 35 groszy z VAT za minutę
(22) 34 99 280
koszt połączenia wg. stawek operatora
801 011 846
(22) 34 99 280
Pn.-Pt. 8-20, Sb. 10-14
Witaj
> > > loty do Szczecina

Tanie loty do Szczecina bilety lotnicze od 110.38pln

Tanie loty do <b>Szczecina
1.
Wylot
Przylot
Data wylotu
 
Data powrotu
 
X
W obie strony
dodaj trasę
usuń ostatnią
Pasażerowie
 
Dorośli:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Dzieci (2-12):
0
1
2
3
4
5
Niemowlęta (0-2):
0
1
2
3
4
zapisz i zamknij
Opcja lotu
Air lines
Klasa serwisowa
Air lines
Preferowane linie
Air lines
Zamknij
W obie strony, Ekonomiczna
Tanie loty do Polski
popularne miasta przylotu:
Loty do Bydgoszczy
Loty do Gdańska
Loty do Katowic
Loty do Krakowa
Loty do Lublina
Loty do Łodzi
Loty do Poznania
Loty do Radomia
Loty do Rzeszowa
Loty do Szczecina
Loty do Szymany
Loty do Warszawy
Loty do Wrocławia
Loty do Zielonej Góry
Sprawdź jeszcze loty do Szczecina na pansamolocik.pl:
Wybierz miasto wylotu, aby zobaczyć najtańsze opcje lotów do Szczecina

Wszystkie tanie loty z Polski do Szczecina:

połączenie
cena od
linie lotnicze
110.38 PLN
Lot , Ryanair, Lot
190.00 PLN
Lot
288.00 PLN
Lot , Lufthansa
288.36 PLN
Lot , Lufthansa, Lot
294.16 PLN
Lot
309.21 PLN
Lot
445.57 PLN
Lot
584.99 PLN
Lot
652.22 PLN
Lot
11875.02 PLN
Sas

Ile trwa lot do Szczecina?

Średni czas bezpośredniego lotu do Szczecina wynosi 1h 10min Loty bezpośrednie do Szczecina obsługują linie lotnicze: Ryanair, Lot, Eurolot S. A., Jet Air Średni czas przesiadkowego lotu do Szczecina wynosi 2h 9min Przesiadki w lotach do Szczecina najczęściej są w miastach: Warszawa, Kraków, Frankfurt, Gdańsk, Monachium Loty z przesiadkami do Szczecina obsługują Linie lotnicze: Lot, Eurolot S. A., Lufthansa, Sas, Air Berlin Średnia cena za bilet lotniczych do Szczecina wynosi 448.49 pln

lotniska: Szczecin
Aktualna pogoda: Szczecin
Tanie loty do Szczecina

 
Zbliżające się lato powoduje, że coraz częściej zastanawiamy się nad wyborem odpowiedniego miejsca na wakacyjny urlop. Wcale nie musimy szukać daleko. Wystarczy, że udamy się do większych polskich miast, a z pewnością podróż będzie udana. Jednym z takich miast jest Szczecin. Leży on blisko Morza Bałtyckiego co powoduje, że na loty do Szczecina decyduje się mnóstwo turystów. Niezbyt wygórowane ceny pobytu w Szczecinie  zachęcają ludzi nie tylko z Polski lecz z całego świata. Około 40% turystów przybywających bowiem do Szczecina są obcokrajowcami. Głównym sprawcą tak wysokiego procentu zagranicznych turystów są tanie loty Szczecin. Nie są to jedyne atuty tego miasta. Szczecin, dzięki swojej ciekawej historii, posiada liczne zabytki lecz także nowoczesne obiekty, które zapewniają nam przyjemne spędzenie czasu.
 
Szczecin od zawsze był głównym ośrodkiem gospodarczym północno – zachodniej Polski.  Wielki wpływ miał na to dostęp do morza. W Szczecinie znajduje się port morski, dzięki czemu możemy skorzystać z transportu morskiego. Większość turystów jednak decyduje się na tanie loty Szczecin, które są możliwe dzięki lotnisku w tym mieście.
 
Szczecin to jednak mimo wszystko miasto, które  działa zgodnie z naturą. Bilety lotnicze Szczecin umożliwiają nam zobaczenie wielu miejsc, w których będziemy mogli aktywnie wypocząć na łonie natury. Dużym uznaniem wśród turystów cieszy się Park Linowy ‘TARZANIA’. Sporty ekstremalne są dobrym sposobem na przeżycie niezapomnianym przygód. Loty do Szczecina pozwalają na odwiedzenie licznych parków. Największym szczecińskim parkiem jest Park Żeromskiego. Możemy tam odpocząć od zgiełku miasta.
 
Bilety lotnicze Szczecin to wspaniała okazja dla miłośników historii. Będąc w tym mieście mamy szansę zwiedzić wiele niepowtarzalnych zabytków. Szczecin jako jedno z 8 polskich miast zaliczane jest do Europejskiego Szlaku Gotyku Ceglanego. Jest to wielkie wyróżnienie, zważając na to iż trasa ta składa się z 34 miast z siedmiu państw wokół Bałtyku. Najbardziej znanym miejscem w Szczecinie są Wały Chrobrego. Jest to jeden z obiektów, którego nie powinno się omijać. Widok tego monumentalnego, starego budynku jest bezcenny. 
 
Tanie loty Szczecin dają nam możliwość zwiedzenia sztuki sakralnej. Najważniejszym kościołem Szczecina jest katedra św. Jakuba. Powstał on już w XII wieku. Katedra św. Jakuba jest świetnym przykładem architektury w stylu gotyckim. Przykładem wspaniałej polskiej architektury jest także Muzeum Morskie w Szczecinie. Loty do Szczecina dadzą nam możliwość zwiedzenia tej monumentalnej budowli. Muzeum posiada liczne wartościowe zbiory, które możemy zobaczyć na udostępnianych wystawach.
 
Decydując się na bilety lotnicze Szczecin nie możemy pominąć zwiedzenia Zamku Książąt Pomorskich. Ta renesansowa budowla przyciąga do siebie wielu turystów. Nie ma w tym jednak nic dziwnego, ponieważ budynek ten jest naprawdę warty naszej uwagi .
 
Wielbiciele kultury nie będą żałować, że kupili bilety lotnicze Szczecin. Miasto to posiada w swojej ofercie liczne teatry oraz kina, w których będziemy mogli spędzić miło czas z rodziną oraz  z przyjaciółmi.
 
Krótko mówiąc, loty do Szczecina prawdopodobnie spodobają się każdemu turyście. Wybór obiektów, w których możemy spędzić czas jest praktycznie nieograniczony. Jeśli chcemy dokładnie poznać Szczecin powinniśmy pozostać tam na co najmniej kilka dni.

5 komentarzy
dodaj swój komentarz
zadaj pytanie specjalistom
od wyszukiwania biletów lotniczych
nick
treść
2012-06-15
nice
no to mamy w sumie chyba 3 linie, które latają do Szczecina i widziałem jeszcze że niedaleko po stronie niemieckiej jest jakieś lotnisko, które jest bardoz blisko.
2012-04-10
007
dobrze że sobie linie lotnicze przypomniały o Szczecinie. Nareszcie można dolecieć na inne lotniska w Polsce, tanie biletu bardzo ułątwiły komunikację. Dalekie podróże można robić z Berlina, ale dostać się do Warszawy czy odwrotnie do Szczecina to był ciągle problem.
2012-03-23
Ola
Ja często latam z Warszawy do Szczecina i nie narzekam ani na ilość połączeń, ani na dojazd z lotniska do miasta. Zawsze szybciej i często taniej niż pkp.
2012-02-13
madlen
Ja myślę że jednak dobrze że lotnisko w Szczecinie ma trochę połączeń, a jakieś dalsze loty to faktycznie można z Niemiec. Lepiej oczywiście by było jakby loty do Szczecina miało więcej przewoźników
2011-12-28
ddddd
Loty ze szczecina to chyba lepiej dojechac do Berlina - tam jest "nasze" lotnisko. Połączeń jakaś mała ilość, nawet do Warszawy ciężko dolecieć w rozsądnych pieniądzach