Tanie bilety lotnicze, tanie loty
REZERWACJA TELEFONICZNA I POMOC
Pn.-Pt. 8-20, Sb. 10-14
801 011 846
koszt połączenia 35 groszy z VAT za minutę
(22) 34 99 280
koszt połączenia wg. stawek operatora
801 011 846
(22) 34 99 280
Pn.-Pt. 8-20, Sb. 10-14
Witaj
> > > loty do Tel Avivu

Tanie loty do Tel Avivu bilety lotnicze od 391.70pln

Tanie loty do <b>Tel Avivu
1.
Wylot
Przylot
Data wylotu
 
Data powrotu
 
X
W obie strony
dodaj trasę
usuń ostatnią
Pasażerowie
 
Dorośli:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Dzieci (2-12):
0
1
2
3
4
5
Niemowlęta (0-2):
0
1
2
3
4
zapisz i zamknij
Opcja lotu
Air lines
Klasa serwisowa
Air lines
Preferowane linie
Air lines
Zamknij
W obie strony, Ekonomiczna
Tanie loty do Izraela
popularne miasta przylotu:
Loty do Ovda
Loty do Tel Avivu
Sprawdź jeszcze loty do Tel Avivu na pansamolocik.pl:
Wybierz miasto wylotu, aby zobaczyć najtańsze opcje lotów do Tel Avivu

Wszystkie tanie loty z Polski do Tel Avivu:

połączenie
cena od
linie lotnicze
391.70 PLN
Lufthansa
414.42 PLN
Lot , Lufthansa, Austrian Airlines
498.25 PLN
Ukraine Intl Airlines , Aegan Air, Ukraine Intl Airlines
523.81 PLN
, Lot, El Al
698.20 PLN
Ukraine Intl Airlines , Lufthansa, Austrian Airlines
783.88 PLN
Lot , Lufthansa, Lot
793.71 PLN
Lot , Lufthansa, Lot
908.19 PLN
Lot , Lufthansa, Air France
1117.67 PLN
Lot
1139.62 PLN
Lot , Lufthansa, Lot
1520.02 PLN
Lufthansa
1678.80 PLN
Lufthansa , Adria Airways - The Airline Of Slovenia, Lufthansa

Ile trwa lot do Tel Avivu?

Średni czas bezpośredniego lotu do Tel Avivu wynosi 3h 46min Loty bezpośrednie do Tel Avivu obsługują linie lotnicze: Ryanair, Wizz Air, Lot, El Al, Israir Airlines Średni czas przesiadkowego lotu do Tel Avivu wynosi 5h 12min Przesiadki w lotach do Tel Avivu najczęściej są w miastach: Kijów, Ateny, Warszawa, Wrocław, Rzeszów Loty z przesiadkami do Tel Avivu obsługują Linie lotnicze: Ukraine Intl Airlines, Aegan Air, Lot, Air France, Jat Airways Średnia cena za bilet lotniczych do Tel Avivu wynosi 892.25 pln

lotniska: Tel Aviv
Aktualna pogoda: Tel Aviv
tanie loty do Tel Avivu

 

tanie bilety lotnicze - Tel Avivu

 

Tel Aviv

Tel Awiw to nazwa zwyczajowa, pełna brzmi Tel Awiw – Jafa – to bardzo duże miasto w Izraelu. Rozpościera się nad wybrzeżem Morza Śródziemnego. Dzisiejsze miasto powstało w 1909 roku, kiedy to na obrzeżach starego portu Jaffa powstał Tel Awiw. Tel Awiw rozwijał się bardzo dynamicznie, tereny Jaffy pozostawały w tyle. W 1950 roku Jaffa i Tel Awiw połączyły się w jedną aglomerację. Ta jednak nieoficjalnie jest dzielona po dziś dzień. W dawnej części Jaffy mieszkają głównie ludzie pochodzenia arabskiego, natomiast w części Tel Awiw – Izraelczycy.

 

Sytuacja polityczna kraju nie jest łatwa, o czym często możemy usłyszeć w mediach, władze Izraela uważają za stolicę Jerozolimę, Organizacja Narodów Zjednoczonych jednak nie uznaje tej stolicy, z tego powodu bardzo dużo ważnych organizacji, siedzib firm i przedstawicielstw – ambasad znajduje się właśnie w Tel Awiwie-Jafie.

 

Tel Awiw-Jafa jest bardzo mocno rozwiniętym miastem. Bogactwo i nieustający rozwój są widoczne gołym okiem. Oprócz gospodarczego rozrostu, widać to także po stylu życia mieszkańców, infrastrukturze, budownictwie, sklepach i centrach handlowo – rozrywkowych. Pod względem natężenia życia, także nocnego, Tel Awiw-Jafa przypomina nieco miasta podobne do Nowego Jorku. Całodobowy zgiełk, pełno ludzi na ulicach, punkty rozrywkowe, otwarte do samego rana. Miasto nie zasypia. Te powody, oprócz morskiego wybrzeża i związanych z nim atrakcji, stanowią główne magnesy, przyciągające co roku coraz większą liczbę turystów, głodnych wrażeń. Stosunkowo blisko (60 i 90km) od miasta położone są Jerozolima i Hajfa – jest więc to także dobry punkt, aby zwiedzać.

 

Miasto jest bardzo ładne. Obok wszystkiego, co może być potrzebne turyście, jest bardzo zadbane i zielone. Wiele miejskich parków i dużo zieleni na ulicach sprawia, że mimo dość upalnego klimatu śródziemnomorskiego, przechadzka miastem może być przyjemna – chwile zmęczenia możemy przeczekać w cieniu drzew lub na plaży.

 

Znajdziemy tu nieco zabytków, ciekawe muzea, galerie, wystawy, latem bardzo często imprezy plenerowe, organizowane z różnych okazji. Nie zabraknie nam także miejsc spacerowych – pięknych, nadmorskich promenad, pełnych słońca, kurortów, nawet dla najbardziej wymagających turystów oraz egzotykę. Roślinność, owoce, warzywa, rosnące w tym klimacie sprawiają, że możemy odkryć ich zupełnie nowy smak.

Bilety lotnicze do Tel Awiwu oferują linie lotnicze PLL LOT, EL AL Israel Airlines i wiele innych, także z przesiadkami. Ceny są bardzo mocno zróżnicowane, w zależności od konkretnego wyboru przewoźnika oraz trasy. Żeby kupić możliwie tanie loty do Tel Awiwu, zapoznaj się ze wszystkimi opcjami, uwzględniając najlepiej elastyczne daty podróży i nie odkładaj zakupu na ostatnią chwilę.


6 komentarzy
dodaj swój komentarz
zadaj pytanie specjalistom
od wyszukiwania biletów lotniczych
nick
treść
2011-01-29
Poszukuję biletu lotniczego do Tel Awiwu w maju. Wylot około 15 maja najlepiej z Krakowa, powrót za 5 dni.
W terminie 15 - 20 maja bilet na trasie Kraków Tel Awiw kosztuje około 1400PLN z przesiadka w Pradze. W tym samym terminie bilet z Warszawy z przesiadką w Budapeszcie kosztuje około 1000 PLN. Dodatkowo podróż z Warszawy jest krótsza.
2012-05-15
wita
A moim zdaniem tutaj są jedne z tańszych biletów. Bardzo profesjonalna obsługa.
2012-03-27
krzysiek
polecam - rezerwacja biletów do Tel Aviu przebiegła sprawnie - szybko otrzymaliśmy odpowiedzi na nasze pytania. Bilety tanie, chociaż cena nie odbiegała znacznie od cen na innych wyszukiwarkach.
2011-03-09
opop
nice serwis. Planujemy wyprawę m.in do Izraela i muszę powiedzieć że bardzo łątwo i szyko znajduje się tutaj potrzebne informacje.
2011-01-08
fygy
Byłem w Telavivie - przeżyłem - da się wytrzymać.
2010-12-19
jak
jak chcesz mieć bezpiecznie i pewnie to wybierz wylot do Izraela z biurem podróży. Będziesz miał wszystko zorganizowane i dograne. Kontrole na lotniskach są faktycznie dość szczegółowe, ale do przeżycia.
2010-12-02
afrik
czy w Izraelu jest bezpiecznie? był ktoś? chciałem się wybrać typowo turystycznie, ale nie wiem czy to bezpieczne. Loty do Tel avivu są dość tanie. Słyszałem też że są bardzo szczegółowe kontrole na lotnisku - trochę to wszystko zniechęca....