Tanie bilety lotnicze, tanie loty
REZERWACJA TELEFONICZNA I POMOC
Pn.-Pt. 8-22, Sb.-Nd. 10-16
32 728 30 84
32 728 30 84
Pn.-Pt. 8-22, Sb. 10-16, Nd. 10-16

Tanie loty do Wiednia bilety lotnicze od 212.42pln

1.
Wylot
Przylot
Data wylotu
 
Data powrotu
 
X
W obie strony
dodaj trasę
usuń ostatnią
Pasażerowie
 
Dorośli:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Dzieci (2-12):
0
1
2
3
4
5
Niemowlęta (0-2):
0
1
2
3
4
zapisz i zamknij
Opcja lotu
Air lines
Klasa serwisowa
Air lines
Preferowane linie
Air lines
Zamknij
W obie strony, Ekonomiczna
Tanie loty do Austrii
popularne miasta przylotu:
Loty do Graz
Loty do Innsbrucku
Loty do Klagenfurtu
Loty do Linz
Loty do Salzburga
Loty do Wiednia
Sprawdź jeszcze loty do Wiednia na pansamolocik.pl:
Wybierz miasto wylotu, aby zobaczyć najtańsze opcje lotów do Wiednia

Wszystkie tanie loty z Polski do Wiednia:

połączenie
cena od
linie lotnicze
212.42 PLN
Lot , Austrian Airlines, Klm
478.63 PLN
Austrian Airlines , Lot, Swiss
547.97 PLN
Lot , Austrian Airlines, Lot
571.42 PLN
Lot , Lufthansa, Lot
578.83 PLN
Lufthansa
599.27 PLN
Lot , Austrian Airlines, Lufthansa
636.67 PLN
Lot , Lufthansa, Lot
642.44 PLN
Sas , Eurowings AG, Lufthansa
704.44 PLN
Lot
756.90 PLN
Lufthansa
826.12 PLN
Klm , Air France, Klm
879.29 PLN
Czech Airlines

Ile trwa lot do Wiednia?

Średni czas bezpośredniego lotu do Wiednia wynosi 1h 22min Loty bezpośrednie do Wiednia obsługują linie lotnicze: Wizz Air, , Lot, Austrian Airlines Średni czas przesiadkowego lotu do Wiednia wynosi 2h 50min Przesiadki w lotach do Wiednia najczęściej są w miastach: Warszawa, Ateny, Dusseldorf, Kijów, Kraków Loty z przesiadkami do Wiednia obsługują Linie lotnicze: Lot, Aegan Air, Eurowings AG, Ukraine Intl Airlines, Klm Średnia cena za bilet lotniczych do Wiednia wynosi 703.94 pln

tanie loty do Wiednia

 

tanie bilety lotnicze - loty do Wiednia

 

Wiedeń jest stolicą Austrii. Równocześnie jest także największym, pod względem terytorium miastem w kraju. Leży malowniczo nad brzegiem Dunaju. Dla Austrii Wiedeń ma ogromne znaczenie – gospodarcze, polityczne, usługowe i kulturalne. To tu znajdują się siedziby władz politycznych kraju, tu swoje główne siedziby mają ważne organizacje, przedsiębiorstwa, tu także mieszczą się najważniejsze uczelnie wyższe. Wiedeń jest także bardzo ważnym ośrodkiem turystycznym. Z racji swojego piękna i uroku, przyciąga corocznie bardzo wielu turystów z całego świata.

 

Centrum miasta ma charakter zabytkowy, większość znajdujących się tu budynków była świadkami ciekawej i burzliwej historii miasta. Z punktu widzenia architektury, ciekawym aspektem w Wiedniu jest różnorodność, z którą możemy się tu spotkać, zwiedzać i oglądać możemy w zasadzie wszystkie znane style architektoniczne. Pomiędzy stare – zadbane – budowle, subtelnie i z wdziękiem ‘wplątane’ są nowoczesne, oszklone budynki, będące zwykle centrami biznesowo – handlowymi.

 

Na zwiedzanie Wiednia należy poświęcić sporo czasu. Trudno bowiem wybrać, co pominąć – mając do dyspozycji tak wspaniałe obiekty.. Absolutnie nie można pominąć Starówki. Na jej terenie znajdziemy większość zabytków miasta. Cieszy się niesłabnącą popularnością, którą zawdzięcza – oprócz uroków architektury – niesamowitemu klimatowi – przechadzających się turystów, niezliczonych barów, kawiarni i ogródków – latem. W bliskim sąsiedztwie Starego Miasta znajdują się muzea, parki, galerie i wiele innych atrakcji.

 

Piękne w Wiedniu są obiekty sakralne – kościoły – np. Kościół Wotywny, cudownie oświetlony po zmroku, katedry – zbudowane w różnych okresach i stylach, każdy o własnym, specyficznym charakterze. Wiele dni w Wiedniu można spędzić na samym zwiedzaniu muzeów – miasto posiada bardzo bogatą ofertę w tym zakresie. Nie trudno tu także o nocne rozrywki – dostępnych jest wiele klubów i dyskotek, w których możemy spędzić hucznie noc – do białego rana. Wiedeń to właściwie miasto dla każdego, nowoczesna, rozwinięta metropolia każdego poszukiwacza przygód kusi czymś innym.

 

Decydując się na wycieczkę do Wiednia, rozpocznijmy od zakupu biletów. Tanie loty do Wiednia znaleźć możemy zwłaszcza poza okresem wakacyjnym i świętami, kupując bilet z dużym wyprzedzeniem czasowym. Możemy trafić na tanie bilety lotnicze do Wiednia, przeszukując oferty przewoźników, oferujących zarówno loty bezpośrednie, jak i z przesiadkami. W Wiedniu możemy wybrać opcję noclegu w jednym z klasycznych, eleganckich hoteli – zwykle blisko centrum miasta, lecz jeśli chcemy zmniejszyć wydatki – możemy wybrać hostel lub hotel nieco oddalony od głównych arterii miasta. Komunikacja miejska (zwłaszcza tramwajowa) jest w Wiedniu doskonale zorganizowana, nie będziemy więc mieli najmniejszych problemów z dostaniem się do centralnych punktów miasta.


12 komentarzy
nick
treść
2012-10-15
oli
Wiedeń to magiczne miejsce. Polecam każdemu.
2012-09-11
Staś
@Lowelas: Wiedeń to chyba każde linie mają dobrze "opracowany", to jeden z większych portów w Europie. A co do puszczania swoich w kolejkach to nie słyszałem szczerze mówiąc o czymś takim i nie sądzę żeby to była prawda. To nie bazar ani kolejka do mięsnego, tylko precyzyjne kierowanie lotami, tu nie ma miejsca an wygłupy.
2012-08-29
Lowelas
Heh, wychodzi na to, że najdroższe w cenie biletu są start i lądowanie ;) joke A serio: polecam do Wiednia głównie Lufthansę i Lot, bo maja dobrze opracowane, ale Lufthansa mam wrażenie częściej dostaje pierwszeństwo na wylot w razie korka na lotnisku, Niemcy jednak preferują swoich.
2012-08-18
Hopka
Jak patrzę że cena do Wiednia taka sama jak cena niektórych połączeń krajowych, to aż dziw bierze. Jak to możliwe?
2012-06-22
tarasrara
a tu w Wiedniu nie ma pogody.... coś się zepsuło - nie żeby to było ważne, ale jak nie działa to się rzuca w oczy
2012-05-14
Jan_K
Dobra, użyteczna wyszukiwarka - przy częstych podróżach służbowych gdzie ważne są godziny lotów bardzo się sprawdza.
2012-04-10
rozi
Bardzo użyteczna strona - bardzo polecam zakupy biletów. Przy rezerwajcji do Wiednia udało mi się zaoszczędzić prawie 200 zł na bilecie.
2012-03-18
bolek
ale niektórzy odkrycia robią -jeśli samolot do Wiednia kosztuje prawie tyle samo co autokar to wiadomo że zaoszczędzenie kilkunastu godzin podróży zwykle się opłaca... Oczywiście nie za wszelką cenę, bo raczej płacenie 2000 za bilet kiedy można właściwie 20% tej sumy to bez sensu.
2011-12-19
Henio
Dzięki tej stronie zrozumiałem że nie zawsze tanio jest dobrze - po przeanalizowaniu cen biletów do Wiednia jakie tutaj znalazłem, czasu podróży i porównałem to z autokarem, który jest tańszy - wyszło mi że lepiej polecieć. Oczywiście nie za każde pieniądze, a
2011-11-30
dendron
ceny prawie jak autokarem
2011-04-29
Janka
ja też kupowałam tutaj bilety i potwierdzam - bardzo kompetentna i profesjonalna obsługa, firma godna polecenia
2011-02-19
Lech
Polecam ten portal, często latam do Wiednia i kupuję tutaj bilety. Bardoz miła i sprawna obsługa i dobre ceny biletów.