Tanie bilety lotnicze, tanie loty
REZERWACJA TELEFONICZNA I POMOC
Pn.-Pt. 8-20, Sb. 10-14
801 011 846
koszt połączenia 35 groszy z VAT za minutę
(22) 34 99 280
koszt połączenia wg. stawek operatora
801 011 846
(22) 34 99 280
Pn.-Pt. 8-20, Sb. 10-14
Witaj
GWARANCJA NAJNIŻSZEJ CENY

Gwarancja Najniższej Ceny to gwarancja Twojej satysfakcji


Centerfly to portal tworzony przez ludzi z pasją. Nasza pasja to przede wszystkim podróże i technologia. Dlatego staramy się, aby rozwiązania, które stosujemy były jak najlepsze dla naszych Klientów. Dążymy do tego, żeby to u nas każda oferta przelotu była najtańsza.

 

 

Gwarantujemy najlepszą ofertę


Dzięki pracy i pasji z jaką ją wykonujemy gwarantujemy, że oferta lotu, którą rezerwujesz na www.centerfly.pl jest najtańsza!
Jeśli jednak coś nam się nie udało i zarezerwujesz tańszy bilet?

 

 

Zwrócimy Ci różnicę i dodamy 50 PLN


Ponieważ to ważny sygnał dla nas, że powinniśmy jeszcze bardziej udoskonalać nasz portal, tak aby w przyszłości wszyscy nasi Klienci cieszyli się z najniższych cen biletów lotniczych. Jeżeli podjąłeś trud poinformowania nas o tym, oprócz tańszego biletu otrzymasz bon wartości 50PLN do wykorzystania przy kolejnych rezerwacjach biletów.

 

 

Kiedy działa Gwarancja Najniższej Ceny?

               
Gwarancja Najniższej Ceny obejmuje tylko porównywalne oferty biletów lotniczych, oferowanych przez tradycyjnych przewoźników (IATA), w których wszystkie najważniejsze parametry podróży są identyczne, czyli:
- ta sama linia lotnicza
- ten sam rejs (data i numer lotu)
- klasa rezerwacyjna

 


Z Gwarancji można skorzystać kiedy różnica w cenie biletu będzie większa od 50 PLN i mniejsza niż 500PLN. Oferta musi być aktualna w momencie weryfikacji. Do ceny biletu nie wlicza się opłaty za wystawienie biletu (opłata transakcyjna).


 

Co zrobić, żeby skorzystać z Gwarancji Najniższej Ceny?


W celu weryfikacji oferty prosimy o:
- potwierdzenie rezerwacji uzyskane od agenta oferującego bilet w niższej cenie
- zrzut ekranu potwierdzający rezerwację
- nazwę firmy, adres www, numeru telefonu sprzedawcy
- lub inne dokumenty, które pomogą nam zweryfikować dostępność takiej samej oferty w niższej cenie.
Jeżeli dysponujesz w/w dokumentami prosimy o kontakt Burem Obsługi rezerwacje@centerfly.pl
 

 

 

 
 

Regulamin promocji „Gwarancja Najniższej Ceny”Organizatorem promocji Gwarancja najniższej ceny jest Pan Samolocik Adrian Jabłoński, Jakub Korus S.C. z siedzibą w Warszawie przy ul. Guderskiego 5/116, REGON: 142962453, NIP: 1132839444.

Zasady Gwarancji Najniższej Ceny


1. Gwarancja Najniższej ceny ma zastosowanie w stosunku do cen oferowanych przez działające na polskim rynku agencje lotnicze lub samych przewoźników (dalej: „Sprzedawcy”) i ma zastosowanie tylko do takich samych połączeń lotniczych, dostępnych za niższą cenę. Połączeniem takim samym jest połączenie, które oferowane jest przez tą samą linię lotniczą, o tym samym numerze lotu, dacie i godzinie podróży i w tej samej klasie rezerwacyjnej. Gwarancja najniższej ceny dotyczy ceny biletu bez opłaty za jego wystawienie (opłaty transakcyjnej)

2. Gwarancja obejmuje wyłącznie aktualnie dostępne ceny. Aby skorzystać z zaoferowanej Gwarancji, należy skontaktować się z Centrum Rezerwacji centerfly.pl w przeciągu 1 godziny od uzyskania tańszej oferty przelotu u innego Sprzedawcy oraz przedstawić dokumenty potrzebne do weryfikacji oferty (zgodnie z punktem 3)

3. Właściciel portalu www.centerfly.pl zastrzega sobie prawo do zweryfikowania, czy przedstawiona tańsza oferta jest wiarygodna. Do dokonania weryfikacji przez www.centerfly.pl przedstawionego takiego samego połączenia, Klient powinien przekazać:
a) potwierdzenie rezerwacji uzyskane od Sprzedawcy,
b) zrzut ekranu potwierdzający rezerwację,
c) nazwę, adres internetowy, numer telefonu Sprzedawcy,
d) inne dokumenty potwierdzające wyszukanie takiego samego połączenia.

4. Gwarancja Najniższej Ceny zostanie zrealizowana, kiedy różnica w cenie będzie większa niż 50 zł, a mniejsza niż 500 zł, bez względu na ilość osób w rezerwacji. W tym przypadku Organizator sprzeda bilet lotniczy w cenie zarezerwowanej u Sprzedawcy. Dodatkowo Organizator promocji przekaże Klientowi bon wartości 50PLN (słownie: pięćdziesiąt zł). Bon może zostać wykorzystany przy kolejnych rezerwacjach w serwisie www.centerfly.pl.

5. Gwarancja Najniższej Ceny nie będzie miała zastosowania, kiedy różnica w cenie takich samych połączeń przekroczy 500 zł.

6. Gwarancja Najniższej Ceny nie ma zastosowania w przypadku taryf promocyjnych, stawek specjalnych, zniżek przyznanych przez przewoźnika lub innych limitowanych stawek oferowanych wyłącznie przez linie lotnicze, a zatem niedostępnych dla centerfly.pl

7. Centerfly.pl rozpatrzy jednorazowo najwyżej 1 wniosek danego Klienta.

8. Wniosek Klienta z tytułu Gwarancji Najniższej Ceny zostanie rozpatrzony niezwłocznie nie dłużej niż w ciągu 1
dnia roboczego.

9. Promocja obowiązuje do odwołania.

 

1.
Wylot
Przylot
Data wylotu
 
Data powrotu
 
X
W obie strony
dodaj trasę
usuń ostatnią
Pasażerowie
 
Dorośli:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Dzieci (2-12):
0
1
2
3
4
5
Niemowlęta (0-2):
0
1
2
3
4
zapisz i zamknij
Opcja lotu
Air lines
Klasa serwisowa
Air lines
Preferowane linie
Air lines
Zamknij
W obie strony, Ekonomiczna