Tanie bilety lotnicze, tanie loty
REZERWACJA TELEFONICZNA I POMOC
Pn.-Pt. 8-22, Sb.-Nd. 10-16
32 728 30 84
32 728 30 84
Pn.-Pt. 8-22, Sb. 10-16, Nd. 10-16

Tanie loty do Berlina bilety lotnicze od 58.00pln

1.
Wylot
Przylot
Data wylotu
 
Data powrotu
 
X
W obie strony
dodaj trasę
usuń ostatnią
Pasażerowie
 
Dorośli:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Dzieci (2-12):
0
1
2
3
4
5
Niemowlęta (0-2):
0
1
2
3
4
zapisz i zamknij
Opcja lotu
Air lines
Klasa serwisowa
Air lines
Preferowane linie
Air lines
Zamknij
W obie strony, Ekonomiczna
Tanie loty do Niemiec
popularne miasta przylotu:
Loty do Aachen
Loty do Augsburga
Loty do Berlina
Loty do Bonn
Loty do Bremy
Loty do Dortmundu
Loty do Drezna
Loty do Dusseldorfu
Loty do Erfurt
Loty do Frankfurtu
Loty do Friedrichshafen
Loty do Hahn
Loty do Hamburga
Loty do Hanoweru
Loty do Hof
Loty do Karlsruhe
Loty do Kolonii
Loty do Lipska
Loty do Lubeka
Loty do Mannheim
Loty do Monachium
Loty do Monchengladbach
Loty do Munster
Loty do Norymbergii
Loty do Paderborn
Loty do Rostock
Loty do Saarbrucken
Loty do Stuttgartu
Loty do Uznam
Loty do Weeze
Loty do Westerland
Sprawdź jeszcze loty do Berlina na pansamolocik.pl:
Wybierz miasto wylotu, aby zobaczyć najtańsze opcje lotów do Berlina

Wszystkie tanie loty z Polski do Berlina:

połączenie
cena od
linie lotnicze
58.00 PLN
Ryanair , Ukraine Intl Airlines, Germanwings
148.00 PLN
Easy Jet , Lot, Easy Jet
401.17 PLN
Lufthansa
473.14 PLN
506.85 PLN
Lot , Lufthansa, Air France
522.18 PLN
Lot
596.28 PLN
Lot , Klm, Air France
644.17 PLN
Lot , Lufthansa
649.11 PLN
Lot , Lufthansa, Lot
689.68 PLN
Ukraine Intl Airlines , Air France, Lufthansa
710.94 PLN
Lot
835.48 PLN
Lufthansa
861.80 PLN
Lufthansa
7514.35 PLN
Lot

Ile trwa lot do Berlina?

Średni czas bezpośredniego lotu do Berlina wynosi 1h 23min Loty bezpośrednie do Berlina obsługują linie lotnicze: Ryanair, Easy Jet, Lot, Air Berlin, Średni czas przesiadkowego lotu do Berlina wynosi 2h 50min Przesiadki w lotach do Berlina najczęściej są w miastach: Londyn, Warszawa, Dusseldorf, Ateny, Stuttgart Loty z przesiadkami do Berlina obsługują Linie lotnicze: Djibouti Airlines, Lot, Eurowings AG, Aegan Air, Germanwings Średnia cena za bilet lotniczych do Berlina wynosi 548.28 pln

tanie loty do Berlina

 

tanie bilety lotnicze - loty do Berlina

 

Berlin jest stolicą Niemiec. Jednocześnie jest także największym miastem tego kraju, zamieszkiwany przez ponad 3,5 miliona osób, rozciąga się na powierzchni niemal 900 km kwadratowych. Położony nad rzekami Sprewa oraz Hawela, we wschodnio – północnej części kraju. Do Berlina możemy jechać w zasadzie cały rok, miasto leży w strefie klimatu umiarkowanego (dość zbliżonej do polskiej aury), zatem nie ma tam wyjątkowo srogich zim, ani bardzo upalnego lata. Wybór pory roku, w czasie której chcielibyśmy zobaczyć Berlin jest więc uzależniony od naszych preferencji. Oczywiście miasto najładniej wygląda latem lub wiosną, kiedy drzewa są zielone, świeci słońce, wtedy też możemy korzystać z wielu letnich rozrywek, piwnych ogródków i ciepłych, letnich wieczorów.

 

Berlin jest miastem z bardzo bogatą i niestety nierzadko dramatyczną historią. Ślady zamierzchłych czasów są cały czas widoczne w wielu miejscach miasta. Dziś miasto dokłada wszelkich starań, aby zatrzeć złe wspomnienia faszyzmu (siedziba Hitlera), trudnych czasów Muru Berlińskiego i konfliktów wewnętrznych, które z tego wynikały. W Berlinie możemy spotkać ludzi wszelkich nacji. Mieszają się tu kultury, zwyczaje i tradycje. To nadaje miastu urokliwy charakter wolności społecznych i otwartości na współczesny świat.

 

W Berlinie jest co zwiedzać. Wybierając się tam w podróż koniecznie powinniśmy przeznaczyć na zwiedzanie przynajmniej kilka dni. To bardzo duże miasto, mające ogromną ilość atrakcji do zaoferowania. Poruszając się po Berlinie, warto odstawić samochód i korzystać z miejskiej komunikacji – miasto, jak większość światowych metropolii jest zakorkowane i trudno znaleźć miejsce parkingowe, jazda środkami transportu publicznego zaoszczędzi nam wiele czasu i pozwoli przyjrzeć się z bliska miastu i jego specyfice. Berlin jest miejscem, gdzie szczególne miejsce zajmuje kultura. Spotkamy się tu z robiącą wrażenie ilością oper (Deutsche opera, Komische Oper i inne), zachwycą nas niesamowite orkiestry symfoniczne (Berliner Philharmoniker, Deusches Symphonie-Orchester Berlin, Konzertahausorchester Berlin i inne), chóry (RIAS Kammerchor, Studio-Chor Berlin, Berliner Singakademie i inne), w końcu możemy oddać się także urokom sztuki teatralnej w jednym z pięknych teatrów, odwiedzić jedną z wielu galerii, czy muzeów z niesamowitymi zbiorami eksponatów (z pewnością można polecić Wyspę Muzeów). Ale to nie wszystko. Będąc w Berlinie, powinniśmy zobaczyć koniecznie Reichstag (Bundestag), który oprócz ciekawej architektury i tarasu widokowego, jest dla Niemców budynkiem o szczególnym znaczeniu, to tu narodziła się Ich ‘nowa’ jedność narodowa. Nie powinniśmy pominąć Bramy Brandenburskiej, będącej dziś pomnikiem historii, niegdyś jednak – najpierw bramą miejską, później – zyskując na znaczeniu symboliczny - to właśnie w tym miejscu powstał pierwszy fragment muru i pierwszy fragment muru właśnie tu upadł. Berlin kryje w sobie wiele sekretów, piękna architektura zabytkowa, pałace i zamki, cudowne kościoły i katedry – wszystko to, warte zobaczenia. Jedną z nowszych i ciekawszych atrakcji turystycznych, o których warto wspomnieć jest Tropical Islands – stworzony sztucznie, tropikalny park rozrywki, w którym o każdej porze roku możemy zakosztować uroków dżungli, ciepła, fal, plaży i rozkoszować się wakacyjną atmosferą. Obiekt jest zadaszony, przez cały rok panuje tam temperatura 26 stopni. Na terenie parku dostępne są centra rozrywki, hotele, restauracje, bary i wszystko, czego mogą poszukiwać spragnieni słońca i relaksu turyści.

 

Koszt wyprawy do Berlina uzależniony jest od sposobu przygotowania się do podróży oraz preferowanych form wypoczynku. Planowanie wycieczki rozpocząć powinno poszukiwanie biletów. Bilety lotnicze do Berlina można kupić często w bardzo okazyjnych cenach. Warto dokonać zakupu z dużym wyprzedzeniem czasowym, bowiem wtedy bilety kosztują zwykle mniej. Tanie loty do Berlina są możliwe zarówno w opcji bezpośredniej, jak i z przesiadkami. Tanie bilety lotnicze do Berlina możemy kupić przeważnie w okresach mniej popularnych – wakacje, święta to czas, który sprzyja nieco wyższym cenom. W mieście możemy wybrać jedno z wielu miejsc noclegowych – dostępna oferta przewiduje zróżnicowane potrzeby turystów z różną zasobnością portfela – w zależności od odległości od centrum miasta i standardu – ceny znacząco się wahają.


15 komentarzy
nick
treść
2011-05-02
Proszę o pomoc w wybraniu połączenia do Berlina (wylot kraków lub katowice) wylot w dniu 18 czerwca (najlepiej rano), powrot następnego dnia przed 16:00. Pozdrawiam
Bezpośrednie połączenie Kraków Berlin 18 czerwca wylot 10:45, powrót następnego dnia z Berlina o 12:30. Cena biletu ze wszystkimi opłatami około 735,00 PLN.
2010-08-05
czy można wykupić coś w rodzaju biletu okresowego np. na miesiąc czy pół roku w linii lotniczej? często latam na trasie Warszawa Berlin i chciałbym jakoś zaoszczędzić na biletach.
Niestety linie lotnicze nie oferują "biletów okresowych". Jedyną możliwością skorzystania z bonusów dla osób które często latają jest udział w programie lojalnościowym linii lotniczej (np. miles and more). Są również specjalne programy dla firm. Udział w tych programach daje nam możliwość zbierania punktów i wymieniania ich na bilety lotnicze lub inne nagrody
2019-01-09
Sara
Jak ktoś nie był to warto zabzaczyć to miasto
2016-03-16
alina
do Berlina nie ma tanich lotów, do innych niemieckich miast znajdziemy takie za 80-100 zł, ciekawe czemu tak jest
2014-08-20
fuks
ciekawy opis miasta
2013-10-10
..k...
Wizzair chyba nie lata do Belina
2012-05-14
nowy
heh niemcy się nie wyrobili z otwarciem nowego lotniska w Berlinie. Czyli nasze opóźnienia nie są czymś nienormalnym :)
2012-04-24
misiek
jak to co można zaproponować? Cenę biletu, ceny usług dodatkowych (jak bagaż, czy sprzęt sportowy), katering na pokładzie itp. jest parę spraw, które można zaproponować na krótkiej trasie i to nie tylko w powietrzu.
2012-03-25
Danek
przy takich krótkich lotach np. warszawa berlin jakość właściwie nie istnieje tzn. jest tak samo w tanich, normalnych liniach, lufthansie czy locie... Serwis taki sam bo co można zaproponować w czasie 2 godzin lotu.
2012-01-16
wtang
No najczęściej niemcy się starają o jakość:)
2011-12-31
Merit
Ciekawe czy jakość też coraz lepsza ...
2011-09-02
Kux
Coraz tańsze są te loty do Berlina
2011-02-22
Tomee
Najwięcej najtańszych połączeń Warszawa Berlin ma lot i lufthansa. Można oczywiście wybrać lot z przesiadką, ale nie ma to sensu bo podróż trwa dłużej i kosztuje więcej. Na tak krótkiej trasie raczej trudno zaoszczędzić.
2011-01-20
kropelka
Jak widać można też polecieć np. Lufthansa.
2011-01-13
Zuzi
Z Warszawy do Berlina to tylko Lot-em można polecieć?
2010-12-21
Orzeszek
Do centrum to chyba najszybciej i najtaniej metrem. W ogóle polecam Berlin jako miasto z którego można tanio polecieć w świat:)
2010-07-31
soony
jak dostać sie z lotniska w berlinie do centrum? wie ktoś ile to mniej więcej czasu zajmuje? zależy mi na szybkim przemieszczeniu się z lotniska do centrum i nie wiem czy lepiej taksówkę (tutaj problemem moga być korki) czy może kolejkę, metro czy co tam jeździ...