Tanie bilety lotnicze, tanie loty
REZERWACJA TELEFONICZNA I POMOC
Pn.-Pt. 8-20, Sb. 10-14
801 011 846
koszt połączenia 35 groszy z VAT za minutę
(22) 34 99 280
koszt połączenia wg. stawek operatora
801 011 846
(22) 34 99 280
Pn.-Pt. 8-20, Sb. 10-14
Witaj

Tanie loty do Pekinu bilety lotnicze od 1687.37pln

Tanie loty do <b>Pekinu
1.
Wylot
Przylot
Data wylotu
 
Data powrotu
 
X
W obie strony
dodaj trasę
usuń ostatnią
Pasażerowie
 
Dorośli:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Dzieci (2-12):
0
1
2
3
4
5
Niemowlęta (0-2):
0
1
2
3
4
zapisz i zamknij
Opcja lotu
Air lines
Klasa serwisowa
Air lines
Preferowane linie
Air lines
Zamknij
W obie strony, Ekonomiczna
Tanie loty do Chin
popularne miasta przylotu:
Loty do Beihai
Loty do Changchun
Loty do Changsha
Loty do Chengdu
Loty do Chongqing
Loty do Dalian
Loty do Fuzhow
Loty do Guangzhou
Loty do Guilin
Loty do Guiyang
Loty do Haikou
Loty do Hangzhou
Loty do Harbin
Loty do Hefei
Loty do Hohhot
Loty do Jinan
Loty do Kunming
Loty do Lanzhou
Loty do Lhasa
Loty do Nanchang
Loty do Nanking
Loty do Nanning
Loty do Ningbo
Loty do Pekinu
Loty do Qingdao
Loty do Sanya
Loty do Shantou
Loty do Shenyang
Loty do Shenzhen
Loty do Shijiazhuang
Loty do Szanghaju
Loty do Taiyuan
Loty do Tianjin
Loty do Urumqi
Loty do Wuhan
Loty do Xiamen
Loty do Xian
Loty do Yantai
Loty do Zhengzhou
Loty do Zhuhai
Sprawdź jeszcze loty do Pekinu na pansamolocik.pl:
Wybierz miasto wylotu, aby zobaczyć najtańsze opcje lotów do Pekinu

Wszystkie tanie loty z Polski do Pekinu:

połączenie
cena od
linie lotnicze
1687.37 PLN
Ukraine Intl Airlines , Turkish Airlines, Emirates
1752.01 PLN
Air Berlin , Ukraine Intl Airlines, Air Berlin
1924.47 PLN
Lufthansa
1968.38 PLN
Sas , Air France, Lot
1991.06 PLN
Lot
2083.84 PLN
Lufthansa
2200.70 PLN
Lufthansa , Lot, Lufthansa
2248.10 PLN
Lufthansa , Adria Airways - The Airline Of Slovenia, Lufthansa
2500.33 PLN
Klm , Emirates, Lufthansa
2676.45 PLN
Klm , Lufthansa, Sas
3131.21 PLN
Lufthansa
3286.33 PLN
Lufthansa

Ile trwa lot do Pekinu?

Średni czas bezpośredniego lotu do Pekinu wynosi 8h 28min Loty bezpośrednie do Pekinu obsługują linie lotnicze: Air China, Lot Średni czas przesiadkowego lotu do Pekinu wynosi 11h 13min Przesiadki w lotach do Pekinu najczęściej są w miastach: Kopenhaga, Kijów, Amsterdam, Paryż, Rzym Loty z przesiadkami do Pekinu obsługują Linie lotnicze: Sas, Ukraine Intl Airlines, Klm, Air France, Alitalia Średnia cena za bilet lotniczych do Pekinu wynosi 2062.15 pln

lotniska: Pekin
Aktualna pogoda: Pekin
tanie loty do Pekinu

 

tanie bilety lotnicze - loty do Pekinu

 

Pekin jest stolicą Chińskiej Republiki Ludowej. Jest jednym z największych, pod względem liczby ludności miastem kraju. Stanowi dla Chińskiej Republiki Ludowej bardzo istotny ośrodek, biorąc pod uwagę politykę, kulturę i oczywiście turystykę. Leży na górskim terenie – pasmo górskie Jundu i Xishan. Pekin jest co roku odwiedzany przez ogromną liczbę turystów. Dzieje się tak za sprawą orientalnego charakteru, zupełnie innego dla nas - świata, Pekin to miejsce, które poprzez swoją odmienność (w złym i dobrym słowa znaczeniu) zapisuje się trwale w pamięci osób, które go odwiedziły.

 

Miasto ma bardzo bogatą historię. Jej początki zapisują się na okres I w. p.n.e. Przez wiele wieków, obfitowało w dramatyczne wydarzenia, które niejednokrotnie dzieliły miasto – po to, aby później znowu je scalić. Dzisiejszy Pekin to nowoczesna, rozwijająca się metropolia, borykająca się z wieloma problemami – przeciążenia komunikacyjne, korki, zbyt duże zagęszczenie ludności – i wynikające z tego utrudnienia, bardzo mocno zanieczyszczone powietrze z powodu prężnie działających gałęzi przemysłu.

 

Pory roku, w czasie których najwygodniej wybrać się do Pekinu to miesiące wiosenne lub jesienne. Oczywiście można zwiedzać Pekin także latem, lub zimą – wtedy jednak klimat może wielu z nas zniechęcić. Latem w Pekinie powietrze jest duszne, mocniej doskwiera wtedy także miejski smog, a temperatury odczuwalne wahają się w okolicy 30 stopni Celsjusza. Zimą natomiast klimat jest dość surowy, jest wietrznie, z tego powodu faktycznie nie aż tak niskie temperatury (do – 10 stopni Celsjusza), są odczuwalne, jako znacznie chłodniejsze.

 

W mieście mieszają się style architektoniczne – począwszy od zabytkowych, pozostałych po czasach cesarskich – pięknych budynkach, przez skromne budowle z lat ’50 - ’70, na najnowocześniejszych drapaczach chmur ze szkła skończywszy. Lista atrakcji turystycznych, które powinny znaleźć się w planie każdej wycieczki – jest bardzo pokaźna. Miasto - obfite w zabytki, elementy, charakterystyczne dla chińskiej kultury oraz bardzo ciekawe dla nas aspekty codziennego życia Chińczyków, zmusza do pozostania przynajmniej kilku dni, poświęconych w pełni poznawaniu uroków Pekinu. Warto wspomnieć o Zakazanym Mieście – zabytkowym pałacu cesarskim dynastii Ming i Qing w samym sercu Pekinu; koniecznie zobaczyć trzeba Plac Tian’anmen, zwany także Placem Niebiańskiego Spokoju – wprost przed Zakazanym Miastem – to miejsce o ogromnym znaczeniu i historii politycznej, znajduje się na nim między innymi mauzoleum Mao Zedonga, czy Chińskie Muzeum Narodowe; Świątynia Nieba, zwana Ołtarzem Nieba lub Tian Tan – taoistyczne obiekty, w których niegdyś cesarskie dynastie składały modlitwy o obfite plony; piękny Yiheyuan – Pałac Letni – zachwycający park, z kompleksem pałacowym, którego centrum stanowi Wzgórze Długowieczności – to tu rezydowali członkowie dynastii Qing latem; na obrzeżach miasta zobaczyć możemy fragmenty Wielkiego Muru Chińskiego; Grobowce dynastii Ming – ok. 40km kwadratowych, na terenie których znajdują się miejsca spoczynku 13 cesarzy dynastii. Zabytków i miejsc absolutnie wartych zobaczenia, jest w Pekinie znacznie więcej. Nie można pominąć zapoznania się z regionalną kuchnią, zupełnie inną od tej, którą znamy. Warto otworzyć szeroko oczy, umysł i serce, aby chłonąć z Pekinu jak najwięcej, poznać go i zrozumieć – na tyle, na ile to możliwe.

 

Aby kupić tanie bilety lotnicze do Pekinu, należy postarać się o zakup biletów z dużym wyprzedzeniem czasowym. Tanie loty do Pekinu są możliwe po wybraniu najkorzystniejszej oferty, zachowując duży margines czasu. Bardzo często także korzystniejsze oferty cenowe można znaleźć z zachowaniem ‘reguły weekendowej’.


17 komentarzy
dodaj swój komentarz
zadaj pytanie specjalistom
od wyszukiwania biletów lotniczych
nick
treść
2010-07-31
Czy lecąc do Pekinu mogę zabrać więcej niż jedną walizkę? Co muszę zrobić żeby zabrać więcej bagażu?
Przy podróżach do Chin obowiązują te same zasady co przy podróżąch po Europie, czyli możemy mieć ze sobą jedną walizkę o wadze max. 23 kg oraz bagaż podręczny. Jeżeli chcemy zabrać więcej bagażu należy niezwłocznie skontaktować się z Call Center i poprosić o dopisanie do rezerwacji dodatkowej ilości bagażu. Dodatkowy bagaż jest płatny, wysokość opłat zależy od linii lotniczej. Szczegółowych informacji udzielają nasi pracownicy.
2016-03-15
igorr
Pekin to fascynujące miasto, trudno je poznać podczas jednej podróży
2015-10-01
kaassia
podróż do Pekinu to coś co od pewnego czasu chodzi mi po głowie, koszt biletów jest już naprawdę do przyjęcia :)
2012-07-03
Marko
A co w końcu z tymi nowymi samolotami? Kiedy w końcu LOT zaoferuje nie tylko atrakcyjną cenę na połączenia bezpośrednie do Pekinu ale również najwyższy standard?
2012-06-26
Ania
Jak ktoś myśli, że Europa jest centrum świata to musi polecieć do Pekinu. Dobrze robi na ego i otwiera nowe horyzonty. Nie to, że wszystko jest tam super - zdecydowanie NIE, ale warto polecieć i zobaczyć zarówno "syf" jak i nowoczesność, potęgę cywilizacji chińskiej.
2012-06-20
Savana
Jak to możliwe, że bilety do Pekinu są najtańsze z Wrocławia? Czy to poprawna informacja? dziwne.
2012-06-14
Olwia
Warszawa zdecydowanie najtańsza - ciekawe - jak Lufthansa jest taka dobra to czemu z Wrocławia albo z Poznania sobie nie dowiedzie pasażerów? Ale różnicą pomiędzy stolicą a innymi miastami jestem zadziwiony 500pln - DUZO! Dobrze, że z Waw'ki jestem!
2012-06-12
Znawca
Turek nie przejmie LOT - prawo UE jakoś blokuje przejmowanie linii lotniczych przez podmioty gospodarcze z poza Uni. W sumie to nie wiadomo czy się smucić czy cieszyć - bo oni przynajmniej mieliby kasę na inwestycje. No nic pozostaje czekać na Deamlinery żeby loty do Pekinu odbywać w komfortowych warunkach.
2012-06-09
Maria123
Zamiast się cieszyć, że mamy loty bez przesiadek to jeszcze kręcicie nosem. Jak Turkish przejmie LOT i na wschód będzie się latało przez ich lotniska to zatęsknicie jeszcze za starymi 767 latającymi bezpośrednio do Pekinu i innych azjatyckich miast.
2012-06-08
Jarek
A jaki dokładnie samolot operuje na trasie Warszawa Pekin? Bo jak stary 767 to chyba poczekam na nowe Boeingi ...
2012-06-07
Maria
Długo czekałam na te bezpośrednie połączenia do Pekinu - BRAWO LOT!!!
2012-04-27
romi
a mnie cały czas osłabia brak dobrych cen biletów do Pekinu na linie z zachodu. Nie chcę latać aeroflotem, lot też szczególnie mi nie leży. A inne linie mają dość drogie bilety i nie mogę trafić nigdy promocji.
2012-03-26
żary
Dobre takie zestawenie - w jednym miejscu oreintacyjne ceny ze wszystkich miast w Polsce do Pekinu. W ogóle bardzo, według mnie, czytelna i ładna wyszukiwarka biletów.
2011-12-15
do-mi
Rezerwacja biletów na tej stronie jest bardzo łątwa, wszystko odbywa się bezproblemowo, dobry kontakt z obsługą. Za bilety do Pekinu zapłaciliśmy bardzo rozsądną cenę.
2011-10-27
Waldi
No nie powiem, też bym z chęcią kiedyś poleciał do Pekinu - to jednak kawał historii świata, no i chcąc nie chcąc coraz ważniejsze Państwo - układ sił globalnych w ciągu ostatnich 20 lat się mocno zmienił ... Czy bilety lotnicze do Pekinu zawsze są najtańsze ze stolicy? z tego co patrzyłem to tak, ale jako Wrocławiak zastanawiam się czy jednak nie dałoby się takiej samej ceny z mojego miasta mieć.
2011-01-25
soodee
Moim marzeniem jest zobaczyć Pekin
2011-01-22
MokaS
Myśle że jakby poszukać dokładniej to poniżej 1500 można zależć lot do Pekinu spokojnie
2010-11-21
turysta
Aż nie mogę uwierzyć, że za 1,5tyś można przelecieć pół świata i z Warszawy dolecieć do Pekinu.